Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

Bütün Cümə axşamı gecəsi nəticələri

Cümə axşamı gecəsi bütün Cümə axşamı gecəsi nəticələri

Cümə axşamı gecəsi bütün Cümə axşamı gecəsi nəticələri

2020/21 UEFA Avropa Liqası qrup mərhələsi başladı. İndiyə qədər bütün nəticələri və qarşıdan gələn fikstürləri əldə edin.

1 matç

22 oktyabr Cümə axşamı

A qrupu : Young Boys 1-2 Roma, CSKA Sofia 0-2 CFR Cluj
B qrupu : Dundalk 1-2 Molde, Rapid Wien 1-2 Arsenal
C qrupu : Leverkusen 6-2 Nice, Hapoel Beer-Sheva 3-1 Slavia Praha
D qrupu : Standard Liège 0-2 Rangers, Lech Poznań 2-4 Benfica
E qrupu : PSV Eindhoven 1-2 Granada, PAOK 1-1 Omonoia
F qrupu : Napoli 0-1 AZ Alkmaar, Rjieka 0-1 Real Sociedad
G qrupu : Braga 3-0 AEK Afina, Leicester 3-0 Zorya Luhansk
H qrupu : Celtic 1-3 AC Milan, Sparta Praha 1-4 LOSC Lille
Qrup I : Villarreal 5-3 Sivasspor, Makkabi Tel-Əviv 1-0 Qarabağ
J qrupu : Tottenham 3-0 LASK, Ludogorets 1-2 Royal Antwerp
K qrupu : Dinamo Zagreb 0-0 Feyenoord, Wolfsberg 1-1 CSKA Moskva
L qrupu : Hoffenheim 2-0 Crvena zvezda, Slovan Liberec 1-0 Gent

2-ci matç

29 oktyabr cümə axşamı

A qrupu : Roma - CSKA Sofiya (21:00 CET), CFR Cluj - Young Boys (21:00 CET)
B qrupu : Arsenal - Dundalk (21:00 CET), Molde - Rapid Wien (21:00 CET)
C qrupu : Slavia Praha - Leverkusen (21:00 CET), Nice - Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET)
D qrupu : Benfika - Standard Liège (21:00 CET), Rangers - Lech Poznań (21:00 CET)
E qrupu : Omonoia - PSV Eindhoven (21:00 CET), Granada - PAOK (21:00 CET)
F qrupu : Real Sociedad - Napoli (21:00 CET), AZ Alkmaar - Rijeka (21:00 CET)
G qrupu : AEK Afina - Lester (18:55 CET), Zorya Luhansk - Braga (18:55 CET)
H qrupu : AC Milan - Sparta Praha (18:55 CET), LOSC Lill - Celtic (18:55 CET)
Qrup I : Qarabağ - Villarreal (18:55 CET), Sivasspor - Makkabi Tel-Əviv (18:55 CET)
J qrupu : LASK - Ludogorets (18:55 CET), Royal Antwerp - Tottenham (18:55 CET)
K qrupu : CSKA Moskva - Dinamo Zagreb (18:55 CET), Feyenoord - Wolfsberg (18:55 CET)
L qrupu : Gent - Hoffenheim (18:55 CET), Crvena zvezda - Slovan Liberec (18:55 CET)

3-cü matç

5 Noyabr Cümə axşamı

A qrupu : Roma - CFR Cluj (18:55 CET), Young Boys - CSKA Sofia (21:00 CET)
B qrupu : Sürətli Wien - Dundalk (18:55 CET), Arsenal - Molde (21:00 CET)
C qrupu : Slavia Praha - Nice (18:55 CET), Hapoel Beer-Sheva - Leverkusen (18:55 CET)
D qrupu : Benfica - Rangers (18:55 CET), Lech Poznań - Standard Liège (18:55 CET)
E qrupu : PAOK - PSV Eindhoven (18:55 CET), Omonoia - Granada (18:55 CET)
F qrupu : Real Sociedad - AZ Alkmaar (18:55 CET), Rijeka - Napoli (18:55 CET)
G qrupu : Lester - Braga (21:00 CET), Zorya Luhansk - AEK Afina (21:00 CET)
H qrupu : Celtic - Sparta Praha (21:00 CET), AC Milan - LOSC Lille (21:00 CET)
Qrup I : Sivasspor - Qarabağ (18:55 CET), Villarreal - Makkabi Tel-Əviv (21:00 CET)
J qrupu : Ludogorets - Tottenham (18:55 CET), Royal Antwerp - LASK (21:00 CET)
K qrupu : Dinamo Zagreb - Wolfsberg (21:00 CET), Feyenoord - CSKA Moskva (21:00 CET)
L qrupu : Crvena zvezda - Gent (21:00 CET), Hoffenheim - Slovan Liberec (21:00 CET)

4 matç

26 Noyabr Cümə axşamı

A qrupu : CSKA Sofia - Young Boys (18:55 CET), CRF Cluj - Roma (21:00 CET)
B qrupu : Molde - Arsenal (18:55 CET), Dundalk - Rapid Wien (21:00 CET)
C qrupu : Leverkusen - Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET), Nice - Slavia Praha (21:00 CET)
D qrupu : Standard Liège - Lech Poznań (21:00 CET), Rangers - Benfica (21:00 CET)
E qrupu : PSV Eindhoven - PAOK (21:00 CET), Granada - Omonoia (21:00 CET)
F qrupu : Napoli - Rijeka (21:00 CET), AZ Alkmaar - Real Sociedad (21:00 CET)
G qrupu : Braga - Leicester (18:55 CET), AEK Afina - Zorya Luhansk (18:55 CET)
H qrupu : Sparta Praha - Celtic (18:55 CET), LOSC Lille - AC Milan (18:55 CET)
Qrup I : Makkabi Tel-Əviv - Villarreal (18:55 CET), Qarabağ - Sivasspor (18:55 CET)
J qrupu : LASK - Royal Antwerp (18:55 CET), Tottenham - Ludogorets (21:00 CET)
K qrupu : CSKA Moskva - Feyenoord (18:55 CET), Wolfsberg - Dinamo Zagreb (18:55 CET)
L qrupu : Gent - Crvena zvezda (18:55 CET), S lovan Liberec - Hoffenheim (18:55 CET)

5 matç

Cümə axşamı, 3 dekabr

A qrupu : Roma ilə Young Boys (21:00 CET), CFR Cluj - CSKA Sofia (21:00 CET)
B qrupu : Arsenal - Rapid Wien (21:00 CET), Molde - Dundalk (21:00 CET)
C qrupu : Slavia Praha - Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET), Nice - Leverkusen (21:00 CET)
D qrupu : Benfika - Lech Poznań (21:00 CET), Rangers - Standard Liege (21:00 CET)
E qrupu : Granada - PSV Eindhoven (21:00 CET), Omonoia - PAOK (21:00 CET)
F qrupu : AZ Alkmaar - Napoli (21:00 CET), Real Sociedad - Rijeka (21:00 CET)
G qrupu : AEK Afina - Braga (18:55 CET), Zorya Luhansk - Leicester (18:55 CET)
H qrupu : AC Milan - Celtic (18:55 CET), LOSC Lille - Sparta Praha (18:55 CET)
Qrup I : Qarabağ - Makkabi Tel-Əviv (18:55 CET), Sivasspor - Villarreal (18:55 CET)
J qrupu : LASK - Tottenham (18:55 CET), Royal Antwerp - Ludogorets (18:55 CET)
K qrupu : CSKA Moskva - Wolfsberg (18:55 CET), Feyenoord - Dinamo Zagreb (18:55 CET)
L qrupu : Gent - Slovan Liberec (18:55 CET), Crvena zvezda - Hoffenheim (18:55 CET)

6 matç

10 dekabr Cümə axşamı

A qrupu : Young Boys - CFR Cluj (18:55 CET), CSKA Sofia - Roma (18:55 CET)
B qrupu : Dundalk - Arsenal (18:55 CET), Rapid Wien - Molde (18:55 CET)
C qrupu : Leverkusen - Slavia Praha (18:55 CET), Hapoel Beer-Sheva - Nice (18:55 CET)
D qrupu : Standard Liège - Benfica (18:55 CET), Lech Poznań - Rangers (18:55 CET)
E qrupu : PSV Eindhoven - Omonoia (18:55 CET), PAOK - Granada (18:55 CET)
F qrupu : Napoli - Real Sociedad (18:55 CET), Rijeka - AZ Alkmaar (18:55 CET)
G qrupu : Braga - Zorya Luhansk (21:00 CET), Leicester - AEK Afina (21:00 CET)
H qrupu : Celtic - LOSC Lille (21:00 CET), Sparta Praha - AC Milan (21:00 CET)
Qrup I : Villarreal - Qarabağ (21:00 CET), Makkabi Tel-Əviv - Sivasspor (21:00 CET)
J qrupu : Tottenham - Royal Antwerp (21:00 CET), Ludogorets - LASK (21:00 CET)
K qrupu : Dinamo Zagreb - CSKA Moskva (21:00 CET), Wolfsberg - Feyenoord (21:00 CET)
L qrupu : Hoffenheim - Gent (21:00 CET), Slovan Liberec - Crvena zvezda (21:00 CET)

32 tur

Püşkatma: 14 dekabr
İlk ayaqlar: 18 fevral
İkinci mərhələlər: 25 fevral

Son 16

Püşkatma: 26 fevral
İlk ayaqlar: 11 Mart
İkinci ayaqlar: 18 Mart

Dörddəbir final

Püşkatma: 19 mart
İlk ayaqlar: 8 aprel
İkinci ayaqlar: 15 aprel

Yarı final

Püşkatma: 19 mart
İlk ayaqlar: 29 aprel
İkinci mərhələlər: 6 may

Final

Qdansk Stadionu, Polşa: 26 may

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili