Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

İlk seçmə mərhələnin püşkü

ilk seçmə mərhələnin püşkü

UEFA Qadınlar Çempionlar Liqası mövsümü ilk təsnifat mərhələsi ilə başlayır - çərşənbə axşamı və çərşənbə günü oynanan 20 təklikli heç-heçə.

  • Qarşılaşmalar
  • Qaliblər 6 və #39 tarixlərində ikinci təsnifat mərhələsinin püşkatma mərhələsinə yüksələrkən, 18 & 19 & #39 tarixlərində bu mərhələdə on qalib 22 klubu, ardından 32 klubu birləşdirir.
  • İlk matçın oyunçuları: ALG Spor, Benfica, CSKA Moskva, Ramat HaSharon, Kamenica Sasa, Lanchkhuti, Okzhetpes, Racing FC Union, Vålerenga
  • KÍ Klaksvík və SFK 2000 Sarayevo, Brøndby & #39 (Avropada ardıcıl 18-ci ildir Saraybosna və #39'u sevənlər) bərabər 32 rekabetçi, rekord 18-ci mövsümə girir.
  • Glasgow City keçən mövsüm ikinci dəfə dörddəbir finala yüksəldi; Valur bu mərhələni 2005/06 & #39-da etdi; bu turdakı rəqibləri HJK Helsinki 2002/03 & #39-da oraya gəldi.
  • Keçən mövsüm Albaniyanın Vllaznia və Kosovar Mitrovica komandaları, ölkələrindən 32 tur edən ilk komandalardı.
  • FC Minsk, Gintra Universitetas və Olimpia Cluj artıq 16-cı tura yüksəlib.
  • Spartak, keçən mövsümün seçmə mərhələsində Anenii Noi & #39'u 12-0 məğlub etdi
  • Anderlecht, Brüsseldə Linfield & #39'u 3-1, keçən mövsümün seçmə mərhələsində #39 məğlub etdi
  • Olimpia Cluj 2012/13 və 2018/19 seçmə mərhələlərində Birkirkara və #39 məğlub etdi

Çərşənbə axşamı

Vllaznia - ALG İdman
Olimpia Cluj - Birkirkara
SFK 2000 Sarayevo - Ramat Hasharon
Ferencváros - Racing FC Union Lüksemburq

Çərşənbə

Glasgow City keçən mövsüm dörddəbir finala yüksəldi

Glasgow City keçən mövsüm dörddəbir finala yüksəldi Getty Şəkillər

Okzhetpes - Lanchkhuti
WFC-2 Kharkiv vs Alashkert
Pomurje - Breznica Pljevlja
NSA Sofiya - Kamenica Sasa
PAOK və SL Benfica
Gintra Universitetas - Slovan Bratislava
Apollon LFC və Swansea City
FC Minsk - Rīgas FS
CSKA Moskva - Flora Tallin
St. Pölten - Mitrovica
Valur - HJK Helsinki
Górnik Łęczna - KNK Split
Vålerenga - KÍ Klaksvík
ŽFK Spartak və Agarista-ȘS Anenii Noi
Anderlecht - Linfield
Glasgow City - Peamount United

Turnir təqvimi

İlk seçmə mərhələ: 3/4 noyabr
İkinci təsnifat mərhələsinin püşkü: 12:00 CET, 6 noyabr, Nyon
İkinci seçmə mərhələ: 18/19 noyabr
32 tur bərabərlik: 12:00 CET, 24 Noyabr, Nyon
Son 32: 8/9 və 15/16 dekabr
Son 16 heç-heçə: 18 dekabr
Son 16: 3/4 və 10/11 Mart
Dörddəbir final və yarı final püşkü: 12 mart
Dörddəbir final: 23/24 mart və 31 mart / 1 aprel
Yarı final: 24/25 aprel və 1/2 may
Final: 16 May (Gamla Ullevi, Göteborq)

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili