Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

Fransa seçmə mərhələsi: oyun vəziyyəti

Fransa seçmələri: oyun vəziyyəti

53 UEFA üzvü federasiyanın partiyaları, 16 komandalı finalda Macarıstan və Sloveniyanı qəbul edən UEFA 21 Yaşadək Avropa Çempionatında və #39-da iştirak etmək üçün mübarizə aparır. Doqquz qrup qalibi və ilk beşinci yer tutanlar vəsiqə qazanacaqlar.

İndiyə qədər təsdiqlənmiş aradan qaldırılma yoxdur : Macarıstan (ortaq ev sahibi), Sloveniya (ev sahibi), İsveçrə, Fransa, İngiltərə *, Rusiya *, İspaniya *, Hollandiya, Danimarka * (yeddi komanda təsdiqlənəcək)

* Qrup qalibləri təsdiqləndi

İxtisaslı cədvəllər


Qrup 1

Nöqtə : İtaliya (19), İrlandiya Respublikası (16), İsveç (15), İslandiya (15), Ermənistan (3), Lüksemburq (3)

Armatur
15 Noyabr Bazar : İrlandiya Respublikası - İslandiya, Lüksemburq - İtaliya
17 Noyabr Çərşənbə axşamı : Lüksemburq - İrlandiya Respublikası, İtaliya - İsveç
Ləğv edildi : Ermənistan - İsveç, Ermənistan - İslandiya

▪ İtaliya Bazar günü Lüksemburq və #39'u məğlub edərsə uyğunlaşacaq.

▪ İrlandiya Respublikası , İsveçİslandiya yenə də vəsiqə qazana bilər, lakin rəqiblərinin oyunlarının nəticələrindən asılıdır.

▪ ErmənistanLüksemburq ixtisaslı ola bilməz.

Lixtenşteynə qalib gəldikdən sonra İsveçrə finala gedir

İsveçrə, Lixtenşteyn Getty Images & #39; i Məğlub olduqdan sonra finala çıxmaq

Qrup 2

Nöqtə : İsveçrə (27), Fransa (24), Gürcüstan (15), Slovakiya (9), Azərbaycan (6), Lixtenşteyn (3)

Armatur
16 Noyabr Bazar ertəsi : Fransa-İsveçrə
17 Noyabr Çərşənbə axşamı : Slovakiya - Lixtenşteyn

▪ İsveçrə ixtisaslı (ən azı ikinci ən yaxşı).

▪ Fransa ixtisaslı (ən azı ikinci ən yaxşı). İlk olaraq bitirmək üçün Fransa & #39 İsveçrəni və #39'u 2-0 ya da üç ya da daha çox məğlub etməlidir.

▪ Gürcüstan , Slovakiya , AzərbaycanLixtenşteyn ixtisaslı ola bilməz.

3-cü qrup

Nöqtə : İngiltərə (25), Avstriya (15), Albaniya (14), Türkiyə (10), Kosovo (9), Andorra (5)

Armatur
17 Noyabr Çərşənbə axşamı : İngiltərə - Albaniya, Türkiyə - Kosovo, Avstriya - Andorra

▪ İngiltərə qrup qalibi.

▪ Avstriya Çərşənbə axşamı Albaniya və #39 ilə uyğun gəlsə ikinci yeri tutacaq.

▪ Albaniya Çərşənbə axşamı Avstriya & #39; nəticəsini yaxşılaşdırsa ikinci yeri tutacaq.

Türkiyə , KosovoAndorra ixtisaslı ola bilməz.

4-cü qrup

Xorvatiya San Marinonun önünə on qol vurdu, sonra Yunanıstanı məğlub etdi

Xorvatiya, San Marino və #39'u məğlub edərək on qol vurdu, ardından Yunanıstan Getty Images & #39; i o qazandı

Nöqtə : Çex Respublikası (21), Şotlandiya (18), Xorvatiya (17), Yunanistan (13), Litva (10), San Marino (0)

Armatur
17 Noyabr Çərşənbə axşamı : Yunanıstan - Şotlandiya, Xorvatiya - Litva

Çexiya Respublikası İlk iki yeri tutdu və Şotlandiya & #39 Yunanıstanı və #39 məğlub etmədiyi təqdirdə qrup qalibi olaraq iştirak edəcək.

Şotlandiya Çərşənbə axşamı Yunanıstan və #39'u yenərsə, qrup qalibi olaraq seçiləcək. Qələbə qazanmasa, Xorvatiya qazanmasa, ilk iki yerdə olacaq.

▪ Xorvatiya Litva & #39; Yenilsə və Şotlandiya qalib gələ bilmirsə, ilk ikiyə girəcək.

Yunanıstan , LitvaSan Marino ixtisaslı ola bilməz.

Qrup 5

Nöqtə : Rusiya (23), Polşa (17), Bolqarıstan (15), Serbiya (12), Estoniya (5), Latviya (4)

Armatur
17 Noyabr Çərşənbə axşamı Bolqarıstan - Estoniya, Polşa - Latviya

▪ Rusiya qrup qalibi.

▪ Polşa Latviya & #39; və ya Bolqarıstan uğursuz olarsa ikinci yer; Estoniya & #39;

▪ Bolqarıstan Estoniya & #39; və Polşa Latviyanı məğlub etmirsə; ikinci sırada gəlir.

▪ Serbiya , EstoniyaLatviya ixtisaslı ola bilməz.

Qrup 6

Nöqtə : İspaniya (25), Şimali Makedoniya (15), İsrail (13), Qazaxıstan (10), Çernoqoriya (7), Farer Adaları (6)

Armatur
17 Noyabr Çərşənbə axşamı : Şimali Makedoniya - Çernoqoriya, İspaniya - İsrail, Qazaxıstan - Farer Adaları

▪ İspaniya qrup qalibi.

▪ Şimali Makedoniya Çernoqoriya & #39'u məğlub edərsə və ya İsrail, İspaniya və #39'u məğlub edərsə ikinci yer.

İsrail İspaniya & #39; Şimali Makedoniya isə Çernoqoriya & #39'u yenirsə, ikinci sırada gəlir. İsrail qalib gəlsə və Şimali Makedoniya əlaqələri varsa, komandalar ümumi qol fərqinə görə bölünəcək (Şimali Makedoniya hazırda altı qol daha yaxşıdır), sonra vurulan qollar, qonaqlıq qolları, sonra nizam-intizam xalları (hər iki komanda da eyni səviyyədədir) digər mümkün meyarlarla).

▪ Qazaxıstan , ÇernoqoriyaFarer adaları ixtisaslı ola bilməz.

Qrup 7

Hollandiya Kiprə qarşı qazandığı səkkiz qələbədən səkkiz qələbə qazandı

Hollandiya, Kipr və #39 qarşısında oynadığı 8 qalibiyyətdən səkkizini alır Getty Şəkillər

Nöqtə : Hollandiya (24), Portuqaliya (21), Norveç (10), Belarus (8), Kipr (7), Cəbəllütariq (0)

Armatur
15 Noyabr Bazar : Portuqaliya - Kipr, Hollandiya - Belarusiya,
18 Noyabr Çərşənbə : Portuqaliya - Hollandiya, Cəbəllütariq - Kipr
Ləğv edildi : Cəbəllütariq - Norveç, Norveç - Belarusiya

Hollandiya ixtisaslı (ən azı ikinci yerlərdən biri kimi).

▪ Portuqaliya & #39; in ilk iki yerdə olmağı təmin etdi. Bazar günü Kipr və #39'u məğlub etsələr, ikincilərdən ən az birinə vəsiqə qazanacaqlar.

▪ Norveç , Belarusiya , KiprCəbəllütariq ixtisaslı ola bilməz.

Qrup 8

Nöqtə : Danimarka (25), Rumıniya (19), Ukrayna (10), Finlandiya (10), Şimali İrlandiya (9), Malta (1)

Armatur
17 Noyabr Çərşənbə axşamı : Rumıniya - Danimarka, Ukrayna - Şimali İrlandiya, Malta - Finlandiya

▪ Danimarka qrup qalibi olmaq hüququna malikdir.

▪ Rumıniya ikinci olacaq.

▪ Ukrayna , Finlandiya , Şimali İrlandiyaMalta uyğun ola bilməz.

Almaniya Moldovadan sonra Bosniya və Hersoqovinanı məğlub edərək 9-cu qrupun zirvəsinə yüksəldi

Almaniya Moldovanı #39, ardından Bosniya-Hersek & #39; məğlub edərək 9-cu Qrup və #39 zirvəsinə yüksəldi. gül Getty Images

Qrup 9

Nöqtə : Almaniya (15), Belçika (13), Bosniya və Herseqovina (8), Moldova (7), Uels (6)

Armatur
17 Noyabr Çərşənbə axşamı : Bosniya-Herseqovina - Belçika, Almaniya - Uels

▪ Almaniya İlk iki yerdə olacağına və Çelsenin qalib gələcəyi təqdirdə Çərşənbə axşamı və ya #39 ya da Belçika Bosniya və Herseqovinanı məğlub edə bilməyəcəyinə inandığını;

▪ Belçika və #39; İlk iki yeri tutduğunuzdan əmin olun və çərşənbə axşamı Bosniya və Herseqovina #39 məğlub edərsə və Almaniya Galler və #39'u məğlub etməzsə, çərşənbə axşamı günü seçilməlidir.

▪ Bosniya və Herseqovina , MoldovaUels uyğun ola bilməz.

Bu məqalədəki bütün məlumatlar UEFA və #39-un son təsdiqinə tabedir. Bu nümunələr bütün mümkün vəziyyətləri əhatə edə bilməz.

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili