Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

Qrup mərhələsi fikstürləri və nəticələri

qrup mərhələsi qrup mərhələsi fikstürləri və nəticələri

  • Başqa cür göstərilmədiyi təqdirdə, bütün matçlar CET 21: 00-da oynanılacaq.
  • Hesab vəziyyəti

Fantastik Futbol oynayır


1 matç

20 oktyabr çərşənbə axşamı

Əsas məqamlar: Paris 1-2 Adam. Birləşmiş

Əsas məqamlar: Paris 1-2 Adam. Vahid

E qrupu : Chelsea 0-0 Sevilla, Rennes 1-1 Krasnodar
F qrupu : Zenit 1-2 Club Brugge, Lazio 3-1 Dortmund
G qrupu : Dinamo Kiev 0-2 Juventus, Barcelona 5-1 Ferencváros
H qrupu : Paris 1-2 Manchester United, Leipzig 2-0 İstanbul Başakşehir

21 oktyabr Çərşənbə

Əsas məqamlar: Real Madrid 2-3 Şaxtyor Donetsk

Əsas məqamlar: Real Madrid 2-3 Şaxtyor Donetsk

A qrupu : Salzburg 2-2 Lokomotiv Moskva, Bayern 4-0 Atletiko Madrid
B qrupu : Real Madrid 2-3 Shakhtar Donetsk, Internazionale 2-2 Mönchengladbach
C qrupu : Manchester City 3-1 Porto, Olympiacos 1-0 Marsel
D qrupu : Ajax 0-1 Liverpool, Midtjylland 0-4 Atalanta

2-ci matç

Çərşənbə axşamı, 27 oktyabr

A qrupu : Lokomotiv Moskva - Bayern (18:55 CET), Atlético Madrid - Salzburg
B qrupu : Şaxtyor Donetsk - İnternazionale (18:55 CET), Mönxenqladbax - Real Madrid
C qrupu : Porto - Olympiacos, Marsel - Manchester City
D qrupu : Liverpool - Midtjylland, Atalanta - Ajax

28 oktyabr çərşənbə

E qrupu : Krasnodar - Chelsea (18:55 CET), Sevilla - Rennes
F qrupu : Dortmund - Zenit, Club Brugge - Lazio
G qrupu : Yuventus - Barselona, Ferencváros - Dinamo Kiyev
H qrupu : İstanbul Başakşehir - Paris (18:55 CET), Manchester United - Leipzig

3-cü matç

Ronaldo - Messi: Qrup mərhələsindəki ən yaxşı qollarına baxın

Ronaldo - Messi: Ən yaxşı qollarını Qrup mərhələsində izləyin

3 Noyabr Çərşənbə axşamı

A qrupu : Lokomotiv Moskva - Atletiko Madrid (18:55 CET), Salzburg - Bayern
B qrupu : Şaxtyor Donetsk - Mönchengladbach (18:55 CET), Real Madrid - Internazionale
C qrupu : Manchester City - Olympiacos, Porto - Marseille
D qrupu : Midtjylland - Ajax, Atalanta - Liverpool

4 Noyabr Çərşənbə

E qrupu : Sevilla - Krasnodar, Chelsea - Rennes
F qrupu : Zenit - Lazio (18.55 CET), Brugge Club - Dortmund
G qrupu : Barselona - Dinamo Kiyev, Ferencváros - Juventus
H qrupu : İstanbul Başakşehir - Manchester United (18:55 CET), Leipzig - Paris

4 matç

24 Noyabr Çərşənbə axşamı

E qrupu : Krasnodar - Sevilla (18:55 CET), Rennes - Chelsea (18:55 CET)
F qrupu : Lazio - Zenit, Dortmund - Brugge Club
G qrupu : Dinamo Kiyev - Barselona, Juventus - Ferencváros
H qrupu : Manchester United - İstanbul Başakşehir, Paris - Leipzig

25 Noyabr Çərşənbə

A qrupu : Atlético Madrid - Lokomotiv Moskva, Bayern - Salzburg
B qrupu : Mönchengladbach - Shakhtar Donetsk (18:55 CET), Internazionale - Real Madrid
C qrupu : Olympiacos - Mancheste r City (18:55 CET), Marsel - Porto
D qrupu : Liverpool - Atalanta, Ajax - Midtjylland

5 matç

1 dekabr çərşənbə axşamı

A qrupu : Lokomotiv Moskva - Salzburg (18:55 CET), Atletiko Madrid - Bayern
B qrupu : Şaxtyor Donetsk - Real Madrid (18:55 CET), Mönchengladbach - Internazionale
C qrupu : Marsel - Olympiacos, Porto - Mancheste r City
D qrupu : Liverpool - Ajax, Atalanta - Midtjylland

Mükəmməl Yuventus, Dinamo Kiyevə qarşı qollar

Kiyevin Dinamo komandasına qarşı böyük Yuventus qolları

Çərşənbə, 2 dekabr

E qrupu : Krasnodar - Rennes (18:55 CET), Sevilla - Chelsea
F qrupu : Dortmund - Lazio, Brugge Club - Zenit
G qrupu : Juventus - Dinamo Kiyev, Ferencváros - Barcelona
H qrupu : İstanbul Başakşehir - Leipzig (18:55 CET), Manchester United - Paris

6 matç

8 dekabr çərşənbə axşamı

E qrupu : Chelsea - Krasnodar, Rennes - Sevilla
F qrupu : Zenit - Dortmund (18:55 CET), Lazio - Brugge Club (18:55 CET)
G qrupu : Barselona - Juventus, Dinamo Kiyev - Ferencváros
H qrupu : Paris - İstanbul Başakşehir, Leipzig - Manchester United

9 dekabr çərşənbə

A qrupu : Bayern - Lokomotiv Moskva, Salzburg - Atlético Madrid
B qrupu : Real Madrid - Mönchengladbach, Internazionale - Shakhtar Donetsk
C qrupu : Manchester City - Marsel, Olympiacos - Porto
D qrupu : Ajax - Atalanta (18:55 CET), Midtylland - Liverpool (18:55 CET)

Son 16

Püşkatma: 14 dekabr
İlk ayaqlar: 16/17 və 23/24 fevral
İkinci mərhələlər: 9/10 və 16/17 Mart

Dörddəbir final

Püşkatma: 19 mart
İlk ayaqlar: 6/7 aprel
İkinci mərhələlər: 13/14 aprel

Yarı final

Püşkatma: 19 mart
İlk ayaqlar: 27/28 aprel
İkinci mərhələlər: 4/5 may

Final

Atatürk Olimpiya Stadionu, İstanbul: 29 May

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili