Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

Millətlər Liqası fikstürü

millətlər liqası fikstürü

Bütün 2020/21 UEFA Millətlər Liqası fikstürü və nəticələri ilə yenilənin.

Liqa cədvəllərinə seçmə mərhələ

MATÇ GÜNÜ 1

Əsas məqamlar: Almaniya 1-1 İspaniya

Əsas məqamlar: Almaniya 1-1 İspaniya

3 sentyabr cümə axşamı
A4 Almaniya 1-1 İspaniya
A4 Ukrayna 2-1 İsveçrə
B3 Rusiya 3-1 Serbiya
B3 Türkiyə 0-1 Macarıstan
B4 Bolqarıstan 1 - 1 İrlandiya Respublikası
B4 Finlandiya 0-1 Uels
C3 Moldova 1-1 Kosovo
C3 Sloveniya 0-0 Yunanıstan
D1 Farer Adaları 3-2 Malta
D1 Latviya 0-0 Andorra

Cümə, 4 sentyabr
A1 İtaliya 1-1 Bosniya və Herseqovina
A1 Hollandiya 1-0 Polşa
B1 Norveç 1-2 Avstriya
B1 Rumıniya 1-1 Şimali İrlandiya
B2 Şotlandiya 1-1 İsrail
B2 Slovakiya 1-3 Çexiya
C4 Belarusiya 0-2 Albaniya
C4 Litva 0-2 Qazaxıstan

Əsas məqamlar: Portuqaliya 4-1 Xorvatiya

Əsas məqamlar: Portuqaliya 4-1 Xorvatiya

5 sentyabr şənbə
A2 İslandiya 0-1 İngiltərə
A2 Danimarka 0-2 Belçika
A3 Portuqaliya 4-1 Xorvatiya
A3 İsveç 0-1 Fransa
C1 Azərbaycan 1-2 Lüksemburq
C1 Kipr 0-2 Monteneqro
C2 Şimali Makedoniya 2-1 Ermənistan
C2 Estoniya 0-1 Gürcüstan
D2 Gibraltar 1-0 San Marino

MATÇ GÜNÜ 2

Bazar, 6 sentyabr
A4 İspaniya 4-0 Ukrayna
A4 İsveçrə 1-1 Almaniya
B3 Serbiya 0-0 Türkiyə
B3 Macarıstan 2-3 Rusiya
B4 Uels 1-0 Bolqarıstan
B4 İrlandiya Respublikası 0-1 Finlandiya
C3 Sloveniya 1-0 Moldova
C3 Kosovo 1-2 Yunanıstan
D1 Andorra 0-1 Farer Adaları
D1 Malta 1-1 Latviya

Əsas məqamlar: Şimali İrlandiya 1-5 Norveç

Əsas məqamlar: Şimali İrlandiya 1-5 Norveç

Bazar ertəsi, 7 sentyabr
A1 Bosniya və Herseqovina 1-2 Polşa
A1 Hollandiya 0-1 İtaliya
B1 Avstriya 2-3 Rumıniya
B1 Şimali İrlandiya 1-5 Norveç
B2 Çexiya 1-2 Şotlandiya
B2 İsrail 1-1 Slovakiya
C4 Qazaxıstan 1-2 Belarusiya
C4 Albaniya 0-1 Litva

8 sentyabr çərşənbə axşamı
A2 Belçika 5-1 İslandiya
A2 Danimarka 0-0 İngiltərə
A3 Fransa 4-2 Xorvatiya
A3 İsveç 0-2 Portuqaliya
C1 Kipr 0-1 Azərbaycan
C1 Lüksemburq 0-1 Çernoqoriya
C2 Ermənistan 2-0 Estoniya
C2 Gürcüstan 1-1 Şimali Makedoniya
D2 San Marino 0-2 Lixtenşteyn

MATÇ GÜNÜ 3

Əsas məqamlar: Ukrayna 1-2 Almaniya

Əsas məqamlar: Ukrayna 1-2 Almaniya

10 oktyabr şənbə
A4 İspaniya 1-0 İsveçrə
A4 Ukrayna 1-2 Almaniya
C1 Lüksemburq 2-0 Kipr
C1 Montenegro 2-0 Azərbaycan
D1 Farer Adaları 1-1 Latviya
D1 Andorra 0-0 Malta
D2 Lixtenşteyn 0-1 Cəbəllütariq

11 oktyabr Bazar
A1 Bosniya və Herseqovina 0-0 Hollandiya
A1 Polşa 0-0 İtaliya
A2 İngiltərə 2-1 Belçika
A2 İslandiya 0-3 Danimarka
A3 Xorvatiya 2-1 İsveç
A3 Fransa 0-0 Portuqaliya
B1 Norveç 4-0 Rumıniya
B1 Şimali İrlandiya 0-1 Avstriya
B2 İsrail 1-2 Çexiya
B2 Şotlandiya 1-0 Slovakiya
B3 Rusiya 1-1 Türkiyə
B3 Serbiya 0-1 Macarıstan
B4 İrlandiya Respublikası 0-0 Uels
B4 Finlandiya 2-0 Bolqarıstan
C2 Ermənistan 2-2 Gürcüstan
C2 Estoniya 3-3 Şimali Makedoniya
C3 Yunanıstan 2-0 Moldova
C3 Kosovo 0-1 Sloveniya
C4 Litva 2-2 Belarusiya
C4 Qazaxıstan 0-0 Albaniya

MATÇ GÜNÜ 4

Əsas məqamlar: Almaniya 3-3 İsveçrə

Əsas məqamlar: Almaniya 3-3 İsveçrə

13 oktyabr çərşənbə axşamı
A4 Almaniya 3-3 İsveçrə
A4 Ukrayna 1-0 İspaniya
C1 Montenegro 1-2 Lüksemburq
C1 Azərbaycan 0-0 Kipr
D1 Latviya 0-1 Malta
D1 Farer Adaları 2-0 Andorra
D2 Lixtenşteyn 0-0 San Marino

14 oktyabr Çərşənbə
A1 İtaliya 1-1 Hollandiya
A1 Polşa 3-0 Bosniya və Herseqovina
A2 İngiltərə 0-1 Danimarka
A2 İslandiya 1-2 Belçika
A3 Xorvatiya 1-2 Fransa
A3 Portuqaliya 3-0 İsveç
B1 Norveç 1-0 Şimali İrlandiya
B1 Rumıniya 0-1 Avstriya
B2 Şotlandiya 1 - 0 Çexiya
B2 Slovakiya 2-3 İsrail
B3 Rusiya 0-0 Macarıstan
B3 Türkiyə 2-2 Serbiya
B4 Finlandiya 1 - 0 İrlandiya Respublikası
B4 Bolqarıstan 0-1 Uels
C2 Estoniya 1-1 Ermənistan
C2 Şimali Makedoniya 1-1 Gürcüstan
C3 Yunanıstan 0-0 Kosovo
C3 Moldova 0 - 4 Sloveniya
C4 Belarusiya 2-0 Qazaxıstan
C4 Litva 0-0 Albaniya

MATÇ GÜNÜ 5

14 Noyabr Şənbə
D1 Malta - Andorra (15:00)
D2 San Marino - Cəbəllütariq (15:00)
C1 Azərbaycan - Çernoqoriya (18:00)
C1 Kipr - Lüksemburq (18:00)
D1 Latviya - Farer Adaları (18:00)
A3 Portuqaliya - Fransa (20:45)
A3 İsveç - Xorvatiya (20:45)
A4 Almaniya - Ukrayna (20:45)
A4 İsveçrə - İspaniya (20:45)

15 Noyabr Bazar
B2 Slovakiya - Şotlandiya (15:00)
C2 Şimali Makedoniya - Estoniya (15:00)
A1 Hollandiya - Bosniya Herseqovina (18:00)
Türkiyə-Rusiya B3 (18:00)
B4 Bolqarıstan-Finlandiya (18:00)
B4 Uels - İrlandiya Respublikası (18:00)
C2 Gürcüstan - Ermənistan (18:00)
C4 Albaniya - Qazaxıstan (18:00)
C4 Belarusiya - Litva (18:00)
A1 İtaliya - Polşa (20:45)
A2 Belçika - İngiltərə (20:45)
A2 Danimarka - İslandiya (20:45)
B1 Avstriya - Şimali İrlandiya (20:45)
B1 Rumıniya - Norveç (20:45)
B2 Çexiya - İsrail (20:45)
B3 Macarıstan - Serbiya (20:45)
C3 Moldova - Yunanıstan (20:45)
C3 Sloveniya - Kosovo (20:45)

MATÇ GÜNÜ 6

2020/21 Millətlər Liqası: yeni format izah edildi

2020/21 Millətlər Liqası: yeni format açıqlandı

17 Noyabr Çərşənbə axşamı
A3 Xorvatiya - Portuqaliya (20:45)
A3 Fransa - İsveç (20:45)
A4 İspaniya - Almaniya (20:45)
A4 İsveçrə - Ukrayna (20:45)
C1 Lüksemburq - Azərbaycan (20:45)
C1 Montenegro - Kipr (20:45)
D1 Andorra - Latviya (20:45)
D1 Malta - Farer Adaları (20:45)
D2 Cəbəllütariq - Lixtenşteyn (20:45)

18 Noyabr Çərşənbə
C4 Albaniya - Belarusiya (16:00)
C4 Qazaxıstan - Litva (16:00)
C2 Ermənistan - Şimali Makedoniya (18:00)
C2 Gürcüstan - Estoniya (18:00)
A1 Bosniya Herseqovina - İtaliya (20:45)
A1 Polşa - Hollandiya (20:45)
A2 Belçika - Danimarka (20:45)
A2 İngiltərə - İslandiya (20:45)
B1 Avstriya - Norveç (20:45)
B1 Şimali İrlandiya - Rumıniya (20:45)
B2 Çexiya - Slovakiya (20:45)
B2 İsrail - Şotlandiya (20:45)
B3 Macarıstan - Türkiyə (20:45)
B3 Serbiya - Rusiya (20:45)
B4 İrlandiya - Bolqarıstan (20:45)
B4 Uels - Finlandiya (20:45)
C3 Yunanıstan - Sloveniya (20:45)
C3 Kosovo - Moldova (20:45)

Final nə vaxt olur?

2020/21 UEFA Millətlər Liqası final turnirinin tarixləri, UEFA İcraiyyə Komitəsinin 2020 sentyabr və #39 iclasında təsdiq edildi. Yarımfinallar 6 və 7 oktyabr 2021 və #39 tarixlərində oynanacaq, final və üçüncü pley-off oyunları olacaq. 10 Oktyabr və #39 tarixlərində izləyin.

A1 & #39; qrupundakı komandalarla üç birlik, turnirə ev sahibliyi etmək istədiklərini açıqladı: İtaliya, Hollandiya və Polşa. Prinsipcə bu qrupun qalibi son ev sahibi olaraq təyin ediləcəkdir.

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili