Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

Turdan əvvəl bağlar

əvvəlcədən əlaqələr

əvvəlcədən əlaqələr

UEFA Futzal Çempionlar Liqasının seçmə mərhələsi 24-29 Noyabr tarixləri arasında oynanılacaq və birdəfəlik bərabərliyin 23 qalibi 9 dekabr və #39 tarixlərində 32 bərabərlik turunda təsdiqlənmiş doqquz komandaya qoşulacaq.

  • Pesaro, keçən il son iki Murcia FS qolunun elit tur qərarını 3-1 & #39'dan 3-3 & #39'a geri götürdüyü zaman finalda iştirak edə bilmədi (Pesaro & #39; qələbəyə ehtiyac duydu)
  • Araz Naxçivan 2014 & #39-da bürünc medal qazandı
  • Chrudim və Araz 15-ci, Encamp 14-cü dəfə girdi: yalnız Kairat Almatı (32-ci turda 17-ci) iştirak etdi.
  • Ən yaxşı 15 iştirakçı arasında bu yay İnter & #39 komandasından Ricardinho və Ortiz ilə çoxsaylı çempionatlar imzalayan Fransız ACCS Asnières Villeneuve 92 var.
  • Bütün ilk oyunçular: Olmissum, Crvena zvezda, United Galati, FC Salines, FC Prishtina, ACCS Asnières Villeneuve 92, Hammarby, Petro-w, Akaa, Piyalepaşa, Utleira Idrettslag, Dolphins Ashdod, Cherno More Varna, Swansea University, Rosario Futsal
  • Bütün UEFA futzal matçları əlavə xəbərdarlığa qədər bağlı qapılar arxasında oynanacaq.
  • 32 dövrə daxil olmaq: Barça (sahiblər), İnter FS, Sporting CP, Kairat Almatı, Benfica, KPRF, TTG-Ugra, Aktobe, Dobovec

Oyun cədvəli

24 Noyabr Çərşənbə axşamı
Vytis və Hammarby

25 Noyabr Çərşənbə
Swansea Universiteti - Bielsko-Biala balansı
ACCS Asnières Villeneuve 92 ilə Crvena zvezda
Priştina Futzal - Tirana

26 Noyabr Cümə axşamı
Omonia Nicosia - Fiorentino
Futzal Mirerva - PYF Saltiers

27 Noyabr Cümə
Futsal Gentofte - Leo Futsal Club
Futsal Team Charleroi - Lynx FC

28 Noyabr Şənbə
Viten Orsha - Cherno More Varna
Petro-w - Lučenec
Xerson - Rosario Futsalı
Allstars Wiener Neustadt - Luxol St Andrews
Utleira İdrettslag - Hovocubo
Tbilisi Dövlət Universiteti və Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal - Piyalepaşa
FC Encamp və FC Salines
Titograd - Pesaro
Xrudim - Akaa
Olmissum və SMS Viimsi

29 Noyabr Bazar
Birləşmiş Qalati - Dolphins Ashdod
Differdange - Londonun Helvecia
AEK Futzal Klubu - Simptom Naxçıvan
Shkupi 1927 - Blue Magic FC Dublin

Oyun cədvəli

32 tur: 12-17 yanvar (heç-heçə: 9 dekabr)
16-21 fevral (lotereya: tbc)
Final (Dörddəbir final, Yarı final, Final): Aprel / May tbc

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili