Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

Seçmə mərhələ play-off bələdçisi

seçmə mərhələ play-off bələdçisi

UEFA Futsal EURO 2022 seçmə pley-offları və #39'lar dekabr ayında başlayan yeni ev-səfər seçmə qrup mərhələsində son yeddi yeri müəyyənləşdirəcək.

  • Doqquz UEFA Futsal EURO 2022 seçmə mərhələsi ikincisi və qrupda ilk ikiyə qarşı ən yaxşı göstəriciyə sahib beş üçüncü yer tutan beş komanda, seçmə mərhələnin play-off mərhələsinə və #39'lara girdi.
  • Play-off qalibləri seçmə qrup qalibləri və FIFA Futsal Dünya Kuboku seçmə qrup mərhələsində iştirak edən elit raund iştirakçılarına qatılır, 2020-ci ilin dekabr və 2021-ci il tarixləri arasında altı oyun günü evdə və səfərdə qrup şəklində oynayırdılar.
  • On beş komanda sonda 19 yanvar - 6 fevral 2022 arasında Amsterdam və Groningen & #39-da keçiriləcək final mərhələsində Hollandiyaya və #39-a qoşulacaq.

Play-off bələdçisi

  • San Marino bu mərhələyə çatmaq üçün UEFA-nın istənilən səviyyədəki yarışında ilk dəfə bir tura çıxdı.
  • İsrail də ilk dəfə futzal müsabiqəsi turuna çıxdı.
  • Türkiyə 2012-ci ildə finala qatılma haqqını qazandı.
  • Litva 2021 FIFA Futsal Dünya Kuboku və #39-da ev sahibi kimi mübarizə aparacaq.
  • İngiltərə ilə Şimali Makedoniya arasındakı bərabərliyin hər iki ayağı Skopye & #39-da oynanacaq
  • Ermənistan və Bolqarıstan arasında heç-heçə dekabr ayında oynanılacaq

Artıq seçmə qrup mərhələsində

  • 2020 FIFA Futzal üzrə Dünya Kubokunun elit mərhələsində mübarizə aparan komandalar: Azərbaycan, Belarusiya, Xorvatiya, Çex Respublikası, Finlandiya, Fransa, İtaliya, Qazaxıstan, Portuqaliya (sahiblər), Rumıniya, Rusiya, Serbiya, Slovakiya, Sloveniya, İspaniya, Ukrayna
  • Təsnifat mərhələsinin qrup qalibləri: Albaniya, Belçika, Bosniya və Herseqovina, Gürcüstan, Macarıstan, Latviya, Moldova, Norveç, Polşa

İlk ayaqlar

Almaniya İsveçrəni qəbul edir

Almaniya, İsveçrə Tutulan DFB & #39;

2 Noyabr
Çernoqoriya 3 - 0 Litva

3 Noyabr
İsrail - Kipr

4 Noyabr
San Marino - Danimarka

6 Noyabr
Türkiyə - Yunanıstan
İsveçrə - Almaniya

8 Noyabr
İngiltərə - Şimali Makedoniya (Şimali Makedoniyada oynandı və #39)

İkinci ayaqlar

7 Noyabr
Kipr - İsrail

8 Noyabr
Danimarka - San Marino
Litva - Çernoqoriya

9 Noyabr
Şimali Makedoniya - İngiltərə
Almaniya - İsveçrə

10 Noyabr
Yunanıstan - Türkiyə

Tarixlər bbc

Bolqarıstan - Ermənistan (hər iki ayaq)

Qrup mərhələsinin püşkatması

Futzal EURO 2018 finalının əsas məqamları

Futzal EURO 2018-in yekun xülasəsi

Qrup 1: San Marino / Danimarka, Xorvatiya, Albaniya, Ukrayna

Qrup 2 : Bolqarıstan / Ermənistan, Fransa, Gürcüstan, Rusiya

3-cü qrup : Türkiyə / Yunanistan, Azərbaycan, Slovakiya, Moldova

Qrup 4 : Böyük Britaniya / Şimali Makedoniya, Rumıniya, Serbiya, Bosniya və Hersek

Qrup 5 : İsrail / Kipr, Qazaxıstan, Macarıstan, Belarusiya

Qrup 6 : İsveçrə / Almaniya, İspaniya, Latviya, Sloveniya

7-ci qrup : Karadağ / Litva, İtaliya, Belçika, Finlandiya

8-ci qrup : Polşa, Portuqaliya (sahiblər), Norveç, Çex Respublikası

Çaldır

Səkkizinci yer ikinci, yeddinci yerdə ikinci

  • 14-17 Noyabr 2021-dən iki ayaqlı qalstuk.
Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili