Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

İkinci seçmə mərhələ bələdçisi

İkinci seçmə mərhələ bələdçisi

İkinci seçmə mərhələ bələdçisi

UEFA Qadınlar Çempionlar Liqasının ikinci təsnifat mərhələsi Çərşənbə və Cümə axşamı günü oynanacaq, 24 Noyabr Çərşənbə axşamı günü saat 12: 00-da və #39 (CET) -də son 32 lotereyada kimin iştirak edəcəyini təyin edən birdəfəlik əlaqələrlə.

Fikstür / nəticələr

18 Noyabr Çərşənbə
NSA Sofiya 0-7 ŽFK Spartak
WFC Pomurje 4-1 Ferencváros
Valur - Qlazqo şəhəri
Górnik Łęczna - Apollon LFC
Anderlecht - SL Benfica

  • KFK Spartak buna ardıcıl üçüncü mövsümə vəsiqə qazanaraq nail oldu.
  • Pomurje, 2014/15 & #39'dan sonra ikinci dəfə 32 dövrəni tamamladı;

19 Noyabr Cümə axşamı
Gintra Universitetas - Vålerenga
Olimpia Cluj - Lanchkhuti
SFK 2000 Sarayevo - WFC-2 Xarkov
Vllaznia - FC Minsk
St.Pölten - CSKA Moskva

  • On rəqib bu ayın əvvəlində ilk seçmə mərhələdən keçdi.
  • Glasgow City keçən mövsüm ikinci dəfə dörddəbir finala yüksəldi; Valur bu mərhələni 2005/06 & #39;
  • Qlazqo, 2011/12-ci il 32-ci turunda Valur & #39'da 3-1 qazandı, ümumi 4-1 qalib gəldi.
  • Minsk 2015/16 seçmə mərhələsində Sarayevoda Vllzania & #39'u 3: 0 hesabı ilə məğlub etdi və #39.
  • Minsk (son dövr), Gintra Universitetas və Olimpia Cluj artıq 16-cı tura yüksəliblər.
  • Keçən mövsüm Vllaznia, Albaniyadan & #39; 32 dövrəni edən ilk komanda idi.
  • Qlazqo, Minsk və Vllazniya ilə yanaşı St. Pölten və ŽFK Spartak, 2019/20 mövsümünün son 32 & #39'unu etdi.
  • Sarayevo ortaq rekord mövsümü 18-ə girir və 32 rəqibi olduğu kimi Brøndby & #39; bu 18 mövsüm üst-üstə.
  • Lanchkhuti bu yarışda bir oyun qazanan ilk Gürcüstan tərəfidir.
  • İlk oynayan: Benfika, CSKA Moskva, Lanchkhuti, Vålerenga.

Turnir təqvimi

32 tur bərabərlik: 12:00 CET, 24 Noyabr, Nyon
Son tarix 32: 9/10 və 15/16 dekabr 2020
Son 16 heç-heçə: 16 fevral 2021
Son tarix 16: 3/4 və 10/11 Mart 2021
Dörddəbir final və yarı final püşkü: 12 mart
Dörddəbir final: 23/24 mart və 31 mart / 1 aprel 2021
Yarı final: 24/25 aprel və 1/2 may 2021
Final: 16 May 2021 (Gamla Ullevi, Göteborq)

32 tura sağollaşın

Lyon (sahiblər)
Wolfsburg
Barselona
Paris Saint Germain
Bayern Münhen
Manchester City
Slaviya Praha
Chelsea
Rosengård
Atletico Madrid
Fortuna Hjørring
Brondby
LSK Kvinner
BIIK-Kazığurt
Sürix
Sparta Praha
Fiorentina
Ajax
Göteborq
Juventus
PSV Eindhoven
Sərvətdə

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili