Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

U21 EURO seçmə mərhələsi zirvəyə çatır

u21 avro seçmə mərhələsi zirvəyə çatır

2021-ci il UEFA 21 yaşadək futbolçular arasında Avropa çempionatının seçmə mərhələsi oktyabr oyununun gərgin proqramı ilə formalaşmağa davam etdi.

Qrupun ən yaxşısıdır : İngiltərə, Rusiya, İspaniya, Danimarka
Qrup qalibi və ya ikinci beşinci yerdən birini : Hollandiya, İsveçrə

53 UEFA üzvü federasiyanın tərəfləri 16 komanda finalında iştirak etmək üçün həmyerliləri Macarıstan və Sloveniyaya yarışırlar. Doqquz qrup qalibi və ilk beşinci yer tutanlar vəsiqə qazanacaqlar.

İxtisaslı cədvəllər


Qrup 1

Nöqtə : İtaliya (16), İrlandiya Respublikası (16), İsveç (15), İslandiya (15), Ermənistan (3), Lüksemburq (3)

Armatur
12/11 : İrlandiya Respublikası - İslandiya, Lüksemburq - İtaliya
17/11 : Lüksemburq - İrlandiya Respublikası, İtaliya - İsveç

Lixtenşteynə qalib gəldikdən sonra İsveçrə finala gedir

İsveçrə, Lixtenşteyn Getty Images & #39; i Məğlub olduqdan sonra finala çıxmaq

Qrup 2

Nöqtə : İsveçrə (24), Fransa (21), Gürcüstan (12), Slovakiya (9), Azərbaycan (6), Lixtenşteyn (3)

Armatur
12/11 : Gürcüstan - Slovakiya, Lixtenşteyn - Fransa, İsveçrə - Azərbaycan
16/11 : Fransa - İsveçrə
17/11 : Slovakiya - Lixtenşteyn

3-cü qrup

Nöqtə : İngiltərə (22), Avstriya (15), Albaniya (11), Kosovo (9), Türkiyə (7), Andorra (5)

Armatur
13/11 : Türkiyə - Avstriya, Kosovo - Albaniya, İngiltərə - Andorra
17/11 : İngiltərə - Albaniya, Türkiyə - Kosovo, Avstriya - Andorra

4-cü qrup

Xorvatiya San Marinonun önünə on qol vurdu, sonra Yunanıstanı məğlub etdi

Xorvatiya, San Marino və #39'u məğlub edərək on qol vurdu, ardından Yunanıstan Getty Images & #39; i o qazandı

Nöqtə : Çex Respublikası (18), Şotlandiya (17), Xorvatiya (16), Yunanistan (13), Litva (7), San Marino (0)

Armatur
12/11 : Şotlandiya - Xorvatiya, Yunanistan - Çex Respublikası, Litva - San Marino
17/11 : Yunanıstan - Şotlandiya, Xorvatiya - Litva

Qrup 5

Nöqtə : Rusiya (23), Polşa (17), Bolqarıstan (15), Serbiya (12), Estoniya (5), Latviya (4)

Armatur
12/11 Bolqarıstan - Estoniya, Polşa - Latviya

Qrup 6

Nöqtə : İspaniya (22), Şimali Makedoniya (14), İsrail (12), Qazaxıstan (10), Çernoqoriya (7), Farer Adaları (6)

Armatur
12/11 : İspaniya - Farer Adaları, İsrail - Şimali Makedoniya
17/11 : Şimali Makedoniya - Çernoqoriya, İspaniya - İsrail, Qazaxıstan - Farer Adaları

Qrup 7

Hollandiya Kiprə qarşı qazandığı səkkiz qələbədən səkkiz qələbə qazandı

Hollandiya, Kipr və #39 qarşısında oynadığı 8 qalibiyyətdən səkkizini alır Getty Şəkillər

Nöqtə : Hollandiya (24), Portuqaliya (18), Norveç (10), Belarus (8), Kipr (7), Cəbəllütariq (0)

Armatur
12/11 : Portuqaliya - Belarusiya
15/11 : Portuqaliya - Kipr, Hollandiya - Belarusiya,
18/11 : Portuqaliya - Hollandiya, Cəbəllütariq - Kipr

Qrup 8

Nöqtə : Danimarka (25), Rumıniya (19), Ukrayna (10), Finlandiya (10), Şimali İrlandiya (9), Malta (1)

Armatur
13/11 : Malta - Ukrayna
17/11 : Rumıniya - Danimarka, Ukrayna - Şimali İrlandiya, Malta - Finlandiya

Almaniya Moldovadan sonra Bosniya və Hersoqovinanı məğlub edərək 9-cu qrupun zirvəsinə yüksəldi

Almaniya Moldovanı #39, ardından Bosniya-Hersek & #39; məğlub edərək 9-cu Qrup və #39 zirvəsinə yüksəldi. gül Getty Images

Qrup 9

Nöqtə : Almaniya (15), Belçika (13), Bosniya və Herseqovina (8), Moldova (7), Uels (6)

Armatur
13/11 : Uels - Moldova
17/11 : Bosniya-Herseqovina - Belçika, Almaniya - Uels

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili