Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

Bosnalılar vs İtalya önizleme

bosnalılar vs i̇talya önizleme

Bosna Hersek, 18 Kasım Çarşamba günü saat 19.45'te Saraybosna'da UEFA Uluslar Ligi A1 Grubu'nda İtalya ile karşı karşıya gelecek.

Bosna-Hersek-İtalya: canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta

• Bosna ve Hersek küme düştü.

• İtalya, Bosna Hersek'i yenerse, berabere kalırsa ve Hollanda Polonya'yı yenemezse veya diğer maç berabere kalırsa finale yükselecek.

Önceki toplantılar

Highlights: Italy 1-1 Bosnia and Herzegovina

Maç Özetleri: İtalya 1-1 Bosna Hersek

• 1. Maç günü İtalya'da Roma merkezli Edin Džeko ziyaretçilere üstünlük sağlayarak 1-1 berabere kaldı. İtalya, UEFA EURO 2000 eleme maçlarında her iki takımın da ev ve deplasman maçlarını kazanmıştı.

• Bu maç, 1996 dostluk maçında ilk kez tanışan ülkelerin Saraybosna'daki ilk karşılaşmasıdır. Bu, Bosnalıların bugüne kadar İtalya'ya karşı kazandığı tek galibiyet olmaya devam ediyor: W1 D1 L2.

Koçlar ne diyor

Bosna Hersek teknik direktörü Dušan Bajević : "[Hollanda'ya 3-1 mağlubiyetin] ikinci yarısında olumlu bir şey yapmaya çalıştık ve yakındık. Üç gol açığını kapatmak zordu, ama istedik daha iyi oynayabileceğimizi ve bunun bir gelişme olduğunu görmek için. "

İtalya koç yardımcısı Alberico Evani: "Bu bizim kültürümüz, İtalyanlar zor anlarda ellerinden gelenin en iyisini yapıyor ve daha fazla birleşiyorlar. [Polonya'ya karşı 2-0 galibiyet] öncesinde çocuklardan istediğim buydu ve onlar olağanüstü. Biz sadık kaldık. Saldırı ilkelerimiz. Roberto [Mancini] iki yıldır bunlar üzerinde çalışıyor ve böyle oynamaya devam ettiğinizde uzun vadede ödüllendiriliyorsunuz. "

Sıradaki

UEFA Uluslar Ligi final turnuvası 6–10 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Takımlar, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 2021 baharında rekabetçi aksiyona dönecek.

Başa dön tuşu