According to the amount you have invested
we have a bonus
promo code beststav

beststav

Group stage fixtures and results

group stage group stage fixtures and results

  • All matches will be played at 21:00 CET unless otherwise stated.
  • Standings

Play Fantasy Football


1st match

Tuesday, October 20

Highlights: Paris 1-2 Man. United

Highlights: Paris 1-2 Man. Unified

Group E : Chelsea 0-0 Sevilla, Rennes 1-1 Krasnodar
Group F : Zenit 1-2 Club Brugge, Lazio 3-1 Dortmund
Group G : Dynamo Kyiv 0-2 Juventus, Barcelona 5-1 Ferencváros
Group H : Paris 1-2 Manchester United, Leipzig 2-0 Istanbul Basaksehir

Wednesday, October 21

Highlights: Real Madrid 2-3 Shakhtar Donetsk

Match Summary: Real Madrid 2-3 Shakhtar Donetsk

Group A : Salzburg 2-2 Lokomotiv Moscow, Bayern 4-0 Atlético Madrid
Group B : Real Madrid 2-3 Shakhtar Donetsk, Internazionale 2-2 Monchengladbach
Group C : Manchester City 3-1 Porto, Olympiacos 1-0 Marseille
Group D : Ajax 0-1 Liverpool, Midtjylland 0-4 Atalanta

2nd game

Tuesday, October 27

Group A : Lokomotiv Moscow – Bayern (18:55 CET), Atlético Madrid – Salzburg
Group B : Shakhtar Donetsk – Internazionale (18:55 CET), Mönchengladbach – Real Madrid
Group C : Porto – Olympiacos, Marseille – Manchester City
Group D : Liverpool – Midtjylland, Atalanta – Ajax

Wednesday, October 28

Group E : Krasnodar – Chelsea (18:55 CET), Seville – Rennes
Group F : Dortmund – Zenit, Club Brugge – Lazio
Group G : Juventus – Barcelona, Ferencváros – Dynamo Kyiv
Group H : Istanbul Basaksehir – Paris (18:55 CET), Manchester United – Leipzig

3rd match

Ronaldo v Messi: Watch their best Group Stage goals

Ronaldo v Messi: watch his best goals in the Group Stage

Tuesday, November 3

Group A : Lokomotiv Moscow – Atlético Madrid (18:55 CET), Salzburg – Bayern
Group B : Shakhtar Donetsk – Mönchengladbach (18:55 CET), Real Madrid – Internazionale
Group C : Manchester City – Olympiacos, Porto – Marseille
Group D : Midtjylland – Ajax, Atalanta – Liverpool

Wednesday, November 4

Group E : Seville – Krasnodar, Chelsea – Rennes
Group F : Zenit – Lazio (18.55 CET), Club Brugge – Dortmund
Group G : Barcelona – Dynamo Kyiv, Ferencváros – Juventus
Group H : Istanbul Basaksehir – Manchester United (18:55 CET), Leipzig – Paris

4th match

Tuesday, November 24

Group E : Krasnodar – Seville (18:55 CET), Rennes – Chelsea (18:55 CET)
Group F : Lazio – Zenit, Dortmund – Club Brugge
Group G : Dynamo Kyiv – Barcelona, Juventus – Ferencváros
Group H : Manchester United – Istanbul Basaksehir, Paris – Leipzig

Wednesday, November 25

Group A : Atlético Madrid – Lokomotiv Moscow, Bayern – Salzburg
Group B : Mönchengladbach – Shakhtar Donetsk (18:55 CET), Internazionale – Real Madrid
Group C : Olympiacos – Manchester City (18:55 CET), Marseille – Porto
Group D : Liverpool – Atalanta, Ajax – Midtjylland

5th game

Tuesday, December 1

Group A : Lokomotiv Moscow – Salzburg (18:55 CET), Atlético Madrid – Bayern
Group B : Shakhtar Donetsk – Real Madrid (18:55 CET), Mönchengladbach – Internazionale
Group C : Marseille – Olympiacos, Porto – Manchester City
Group D : Liverpool – Ajax, Atalanta – Midtjylland

Great Juventus goals against Dynamo Kyiv

Big Juventus goals against Dynamo Kiev

Wednesday, December 2

Group E : Krasnodar – Rennes (18:55 CET), Seville – Chelsea
Group F : Dortmund – Lazio, Club Brugge – Zenit
Group G : Juventus – Dynamo Kyiv, Ferencváros – Barcelona
Group H : Istanbul Basaksehir – Leipzig (18:55 CET), Manchester United – Paris

6th game

Tuesday, December 8

Group E : Chelsea – Krasnodar, Rennes – Seville
Group F : Zenit – Dortmund (18:55 CET), Lazio – Club Brugge (18:55 CET)
Group G : Barcelona – Juventus, Dynamo Kyiv – Ferencváros
Group H : Paris – Istanbul Basaksehir, Leipzig – Manchester United

Wednesday, December 9

Group A : Bayern – Lokomotiv Moscow, Salzburg – Atlético Madrid
Group B : Real Madrid – Mönchengladbach, Internazionale – Shakhtar Donetsk
Group C : Manchester City – Marseille, Olympiacos – Porto
Group D : Ajax – Atalanta (18:55 CET), Midtjylland – Liverpool (18:55 CET)

last 16

Draw: 14 December
First legs: 16/17 and 23/24 February
Second stages: 9/10 and 16/17 March

Quarterfinals

Draw: March 19
First legs: 6/7 April
Second stages: 13/14 April

semifinals

Draw: March 19
First legs: 27/28 April
Second stages: 4/5 May

Final

Ataturk Olympic Stadium, Istanbul: May 29

Back to top button
en_USEnglish