با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

همه نتایج پنجشنبه شب

پنجشنبه شب تمام نتایج پنجشنبه شب

پنجشنبه شب تمام نتایج پنجشنبه شب

مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 2020/21 آغاز شد. همه نتایج تا کنون و برنامه های آینده را بیابید.

مسابقه اول

پنجشنبه ، 22 اکتبر

گروه A : یانگ بویز 1-2 رم ، زسکا صوفیه 0-2 CFR Cluj
گروه B : داندالک 1-2 مولده ، راپید وین 1-2 آرسنال
گروه C : لورکوزن 6-2 نیس ، هاپوئل بیر شوا 3-1 اسلاویا پراها
گروه D : استاندارد لیژ 0-2 رنجرز ، لخ پوزنان 2-4 بنفیکا
گروه E : PSV آیندهوون 1-2 گرانادا ، PAOK 1-1 Omonoia
گروه F : ناپولی 0-1 AZ آلکمار ، Rjieka 0-1 رئال سوسیداد
گروه G : براگا 3-0 AEK آتن ، لستر 3-0 زوریا لوهانسک
گروه H : سلتیک 1-3 آث میلان ، اسپارتا پراها 1-4 LOSC لیل
گروه I : ویارئال 5-3 سیواسپور ، مکابی تل آویو 1-0 قره باغ
گروه J : تاتنهام 3-0 لس ، لودوگورتس 1-2 رویال آنتورپ
گروه K : دینامو زاگرب 0-0 فاینورد ، ولفسبورگ 1-1 زسکا مسکو
گروه L : هافنهایم 2-0 Crvena zvezda ، Slovan Liberec 1-0 Gent

بازی دوم

پنجشنبه ، 29 اکتبر

گروه A : رم - زسکا صوفیه (21:00 CET) ، CFR Cluj - Young Boys (21:00 CET)
گروه B : آرسنال - داندالک (21:00 CET) ، Molde - Rapid Vienna (21:00 CET)
گروه C : Slavia Praha-Leverkusen (21:00 CET) ، نیس-Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET)
گروه D : بنفیکا - استاندارد لیژ (21:00 CET) ، رنجرز - Lech Poznań (21:00 CET)
گروه E : Omonoia - PSV آیندهوون (21:00 CET) ، گرانادا - PAOK (21:00 CET)
گروه F : رئال سوسیداد - ناپولی (21:00 CET) ، AZ Alkmaar - Rijeka (21:00 CET)
گروه G : AEK آتن - لستر (18:55 CET) ، زوریا لوگانسک - براگا (18:55 CET)
گروه H : AC Milan - Sparta Praha (18:55 CET) ، LOSC لیل - سلتیک (18:55 CET)
گروه I : قره باغ-ویارئال (18:55 CET) ، سیواسپور-مکابی تل آویو (18:55 CET)
گروه J : LASK - لودوگورتس (18:55 CET) ، رویال آنتورپ - تاتنهام (18:55 CET)
گروه K : زسکا مسکو - دینامو زاگرب (18:55 CET) ، فاینورد - ولفسبرگ (18:55 CET)
گروه L : Gent - Hoffenheim (18:55 CET) ، Crvena zvezda - Slovan Liberec (18:55 CET)

مسابقه سوم

پنجشنبه ، 5 نوامبر

گروه A : رم - CFR Cluj (18:55 CET) ، Young Boys - CSKA Sofia (21:00 CET)
گروه B : Fast Wien - Dundalk (18:55 CET) ، آرسنال - مولده (21:00 CET)
گروه C : Slavia Praha-نیس (18:55 CET) ، Hapoel Beer-Sheva-Leverkusen (18:55 CET)
گروه D : بنفیکا - رنجرز (18:55 CET) ، لخ پوزنان - استاندارد لیژ (18:55 CET)
گروه E : PAOK - PSV آیندهوون (18:55 CET) ، Omonoia - Granada (18:55 CET)
گروه F : رئال سوسیداد - آلکمار (18:55 CET) ، ریجکا - ناپولی (18:55 CET)
گروه G : لستر - براگا (21:00 CET) ، زوریا لوهانسک - AEK آتن (21:00 CET)
گروه H : سلتیک - اسپارتا پراها (21:00 CET) ، میلان - LOSC لیل (21:00 CET)
گروه I : سیواسپور-قره باغ (18:55 CET) ، ویارئال-مکابی تل آویو (21:00 CET)
گروه J : لودوگورتس - تاتنهام (18:55 CET) ، رویال آنتورپ - LASK (21:00 CET)
گروه K : دینامو زاگرب - ولفسبرگ (21:00 CET) ، فاینورد - زسکا مسکو (21:00 CET)
گروه L : Crvena zvezda - گنت (21:00 CET) ، Hoffenheim - Slovan Liberec (21:00 CET)

مسابقه چهارم

پنجشنبه ، 26 نوامبر

گروه A : CSKA Sofia - Young Boys (18:55 CET) ، CRF Cluj - رم (21:00 CET)
گروه B : مولده - آرسنال (18:55 CET) ، داندالک - راپید وین (21:00 CET)
گروه C : لورکوزن-Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET) ، نیس-Slavia Praha (21:00 CET)
گروه D : استاندارد لیژ - لخ پوزنان (21:00 CET) ، رنجرز - بنفیکا (21:00 CET)
گروه E : PSV آیندهوون - PAOK (21:00 CET) ، گرانادا - Omonoia (21:00 CET)
گروه F : ناپولی - ریکا (21:00 CET) ، AZ Alkmaar - Real Sociedad (21:00 CET)
گروه G : براگا - لستر (18:55 CET) ، AEK آتن - زوریا لوهانسک (18:55 CET)
گروه H : اسپارتا پراها - سلتیک (18:55 CET) ، LOSC لیل - میلان (18:55 CET)
گروه I : مکابی تل آویو-ویارئال (18:55 CET) ، قره باغ-سیواسپور (18:55 CET)
گروه J : LASK - رویال آنتورپ (18:55 CET) ، تاتنهام - Ludogorets (21:00 CET)
گروه K : زسکا مسکو - فاینورد (18:55 CET) ، ولفسبورگ - دینامو زاگرب (18:55 CET)
گروه L : Gent - Crvena zvezda (18:55 CET) ، S lovan Liberec - Hoffenheim (18:55 CET)

بازی 5

پنجشنبه ، 3 دسامبر

گروه A : رم در مقابل یانگ بویز (21:00 CET) ، CFR Cluj - CSKA Sofia (21:00 CET)
گروه B : آرسنال - Rapid Vienna (21:00 CET) ، Molde - Dundalk (21:00 CET)
گروه C : Slavia Praha-Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET) ، نیس-Leverkusen (21:00 CET)
گروه D : بنفیکا - لخ پوزنان (21:00 CET) ، رنجرز - استاندارد لیژ (21:00 CET)
گروه E : گرانادا - PSV آیندهوون (21:00 CET) ، Omonoia - PAOK (21:00 CET)
گروه F : AZ Alkmaar - ناپولی (21:00 CET) ، رئال سوسیداد - Rijeka (21:00 CET)
گروه G : AEK آتن - براگا (18:55 CET) ، زوریا لوگانسک - لستر (18:55 CET)
گروه H : میلان - سلتیک (18:55 CET) ، LOSC لیل - اسپارتا پراها (18:55 CET)
گروه I : قره باغ-مکابی تل آویو (18:55 CET) ، سیواسپور-ویارئال (18:55 CET)
گروه J : LASK - تاتنهام (18:55 CET) ، رویال آنتورپ - Ludogorets (18:55 CET)
گروه K : زسکا مسکو - وولفسبرگ (18:55 CET) ، فاینورد - دینامو زاگرب (18:55 CET)
گروه L : گنت - Slovan Liberec (18:55 CET) ، Crvena zvezda - Hoffenheim (18:55 CET)

بازی 6

پنجشنبه ، 10 دسامبر

گروه A : Young Boys - CFR Cluj (18:55 CET) ، زسکا صوفیه - رم (18:55 CET)
گروه B : داندالک - آرسنال (18:55 CET) ، Rapid Vienna - Molde (18:55 CET)
گروه C : لورکوزن-اسلاویا پراها (18:55 CET) ، Hapoel Beer-Sheva-نیس (18:55 CET)
گروه D : استاندارد لیژ - بنفیکا (18:55 CET) ، لخ پوزنان - رنجرز (18:55 CET)
گروه E : PSV Eindhoven - Omonoia (18:55 CET) ، PAOK - گرانادا (18:55 CET)
گروه F : ناپولی - رئال سوسیداد (18:55 CET) ، Rijeka - AZ Alkmaar (18:55 CET)
گروه G : براگا - زوریا لوهانسک (21:00 CET) ، لستر - AEK آتن (21:00 CET)
گروه H : سلتیک - LOSC لیل (21:00 CET) ، اسپارتا پراها - میلان (21:00 CET)
گروه I : ویارئال-قره باغ (21:00 CET) ، مکابی تل آویو-Sivasspor (21:00 CET)
گروه J : تاتنهام - رویال آنتورپ (21:00 CET) ، Ludogorets - LASK (21:00 CET)
گروه K : دینامو زاگرب - زسکا مسکو (21:00 CET) ، ولفسبورگ - Feyenoord (21:00 CET)
گروه L : هافنهایم - گنت (21:00 CET) ، Slovan Liberec - Crvena zvezda (21:00 CET)

32 دور

قرعه کشی: 14 دسامبر
دیدارهای اول: 18 فوریه
مراحل دوم: 25 فوریه

آخرین 16

قرعه کشی: 26 فوریه
دیدارهای اول: 11 مارس
دورهای دوم: 18 مارس

یک چهارم نهایی

قرعه کشی: 19 مارس
دیدارهای اول: 8 آوریل
دورهای دوم: 15 آوریل

نیمه نهایی

قرعه کشی: 19 مارس
دیدارهای اول: 29 آوریل
مراحل دوم: 6 مه

نهایی

ورزشگاه گدانسک ، لهستان: 26 مه

دکمه بازگشت به بالا