با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

Belçika vs İngiltere önizleme

belçika vs i̇ngiltere önizleme

Belçika, 15 Kasım Pazar günü saat 20: 45'de (CET) Brüksel'de UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu'nda İngiltere ile karşı karşıya gelecek.

Belçika vs İngiltere: canlı birikim

کجا می توانم بازی را در تلویزیون و #39 تماشا کنم؟

طرفداران می توانند شرکای محلی لیگ ملت های یوفا را در اینجا پیدا کنند

در حالی که آنها ایستاده اند

• Dokuz puanla Belçika'nın en iyi A2 Grubu. İngiltere'yi ve Danimarka'yı İzlanda'ya yenerlerse Roberto Martínez tarafı, bölümün tepesinde tartışmasız bir liderlik açacaktır. Son on iç saha maçlarını kazandılar ve bu süreçte 46 gol attılar.

• İngiltere, üçüncü sırada yer alan Danimarka ile yedi puanla ikinci sırada, ancak biraz daha düşük bir gol farkıyla. Üç Aslan, son dört deplasman maçını hiç pes etmeden kazandı.

جلسات قبلی

برترین ها: انگلیس 2-1 بلژیک

برترین ها: انگلیس 2-1 بلژیک

• Bu, tarafların şimdiye kadar aynı rekorlara sahip olan her iki takımla yedinci rekabetçi toplantısı: W2 D2 L2. Maç günü 3'te taraflar Wembley'de karşılaştığında İngiltere Belçika'yı 2-1 yendi.

• İngiltere 50 yıldır Brüksel'de oynamıyor; Şubat 1970'teki son ziyaretlerinde Anderlecht Stadyumu'nda Red Devils'e karşı bir hazırlık maçında 3-1 kazandılar.

آنچه مربیان می گویند

Belçikalı teknik direktör Roberto Martínez : "2021 Avrupa Şampiyonası için final 23'ü seçmemize gerek kalmadan sadece iki uluslararası molamız kaldı. Bu uluslararası maçlar, oyuncularımı çalışırken görmek ve hepsi hakkında bilgi almak için hayati önem taşıyor. . "

گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس : "Öncelikle konumsal olarak takımın dengesine bakıyoruz. Phil Foden son zamanlarda kulübüyle çok futbol oynadı ve Mason Greenwood [seçilmedi] Manchester United ile daha az maç yaptı. Jordan Pickford's Performanslar mükemmeldi ve bu benim için zor bir karar olmadı. Mekanlar için bazı rekabetimiz var, ancak şu anda onu bu konumdan çıkaracak kimsenin olmadığını söylemeliyim. "

بعد

18/11 : İngiltere – İzlanda
18/11 : Belçika – Danimarka

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی