با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

İngiltere vs İzlanda önizleme

i̇ngiltere vs i̇zlanda önizleme

İngiltere, 18 Kasım Çarşamba günü saat 19: 45'te (CET) Londra'da UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu'nda İzlanda ile karşı karşıya gelecek.

İngiltere-İzlanda: Canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

طرفداران می توانند شرکای محلی لیگ ملت های یوفا را در اینجا پیدا کنند

Onlar ayakta

• İngiltere üçüncü olacak.

• İzlanda küme düştü. Koç Erik Hamrén, kampanyanın sonunda istifa edeceğini açıkladı.

جلسات قبلی

Highlights: Iceland 0-1 England

Maç Özetleri: İzlanda 0-1 İngiltere

• İngiltere Reykjavik'te 1. Maçta İzlanda'yı 1-0 yendi, Raheem Sterling maçı ek süre penaltıyla sonuçlandırdı. O günkü oyuncuların çoğu, takımların en ünlü karşılaşmasında da yer almıştı: İzlanda'nın UEFA EURO 2016 16. turunda İngiltere'ye karşı 2-1 kazandığı.

• İngiltere'nin İzlanda karşısındaki genel rekoru, bazılarının tahmin edebileceğinden daha az tek taraflı: W2 D1 L1. Bu onların ilk Wembley karşılaşması olacak: İzlanda'nın İngiltere'deki tek önceki maçı, 2004'te City of Manchester Stadyumu'nda 6-1'lik dostluk yenilgisi oldu.

آنچه مربیان می گویند

گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس :   "Rekabetten çıkmayı veya Pazar günü Belçika'ya karşı [2-0] kaybetmeyi sevmedik ancak performansın kalitesi mükemmeldi. Bu sonbahar boyunca seçim yapabileceğimiz tam bir kadro hiç olmadı, bu bir hayal kırıklığı. . Ama bunun dışında çok şey öğrendik; 11 çıkış verdik ve uzun süre bizimle olacak yeni oyuncular bulduk. "

İzlanda koçu Erik Hamrén : "Özellikle Danimarka'daki 2-1 mağlubiyette erken bir golü kabul ettikten sonra gerçekten gurur duyuyorum. Oyunculardan memnunum, hepsi gerçekten futbol oynamak istediklerini gösterdiler. [Macaristan'ın EURO play-off yenilgisi dahil] iki zorlu günün ardından fantastik bir zihniyete sahipler. Birlikte çalışmak için harika çocuklar. "

بعد

UEFA Uluslar Ligi final turnuvası 6–10 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Takımlar, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 2021 baharında rekabetçi aksiyona dönecek.

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی