با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

برنامه و نتایج لیگ اروپا

بازی های لیگ اروپا بازی ها و نتایج لیگ اروپا

بازی های لیگ اروپا بازی ها و نتایج لیگ اروپا

مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 2020/21 آغاز شد. همه نتایج تا کنون و برنامه های آینده را بیابید.

مسابقه اول

پنجشنبه ، 22 اکتبر

گروه A : یانگ بویز 1-2 رم ، زسکا صوفیه 0-2 CFR Cluj
گروه B : داندالک 1-2 مولده ، راپید وین 1-2 آرسنال
گروه C : لورکوزن 6-2 نیس ، هاپوئل بیر شوا 3-1 اسلاویا پراها
گروه D : استاندارد لیژ 0-2 رنجرز ، لخ پوزنان 2-4 بنفیکا
گروه E : PSV آیندهوون 1-2 گرانادا ، PAOK 1-1 Omonoia
گروه F : ناپولی 0-1 AZ آلکمار ، Rjieka 0-1 رئال سوسیداد
گروه G : براگا 3-0 AEK آتن ، لستر 3-0 زوریا لوهانسک
گروه H : سلتیک 1-3 آث میلان ، اسپارتا پراها 1-4 LOSC لیل
گروه I : ویارئال 5-3 سیواسپور ، مکابی تل آویو 1-0 قره باغ
گروه J : تاتنهام 3-0 لس ، لودوگورتس 1-2 رویال آنتورپ
گروه K : دینامو زاگرب 0-0 فاینورد ، ولفسبورگ 1-1 زسکا مسکو
گروه L : هافنهایم 2-0 Crvena zvezda ، Slovan Liberec 1-0 Gent

بازی دوم

پنجشنبه ، 29 اکتبر

گروه A : رم - زسکا صوفیه (21:00 CET) ، CFR Cluj - Young Boys (21:00 CET)
گروه B : آرسنال - داندالک (21:00 CET) ، Molde - Rapid Vienna (21:00 CET)
گروه C : Slavia Praha-Leverkusen (21:00 CET) ، نیس-Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET)
گروه D : بنفیکا - استاندارد لیژ (21:00 CET) ، رنجرز - Lech Poznań (21:00 CET)
گروه E : Omonoia - PSV آیندهوون (21:00 CET) ، گرانادا - PAOK (21:00 CET)
گروه F : رئال سوسیداد - ناپولی (21:00 CET) ، AZ Alkmaar - Rijeka (21:00 CET)
گروه G : AEK آتن - لستر (18:55 CET) ، زوریا لوگانسک - براگا (18:55 CET)
گروه H : AC Milan - Sparta Praha (18:55 CET) ، LOSC لیل - سلتیک (18:55 CET)
گروه I : قره باغ-ویارئال (18:55 CET) ، سیواسپور-مکابی تل آویو (18:55 CET)
گروه J : LASK - لودوگورتس (18:55 CET) ، رویال آنتورپ - تاتنهام (18:55 CET)
گروه K : زسکا مسکو - دینامو زاگرب (18:55 CET) ، فاینورد - ولفسبرگ (18:55 CET)
گروه L : Gent - Hoffenheim (18:55 CET) ، Crvena zvezda - Slovan Liberec (18:55 CET)

مسابقه سوم

پنجشنبه ، 5 نوامبر

گروه A : رم - CFR Cluj (18:55 CET) ، Young Boys - CSKA Sofia (21:00 CET)
گروه B : Fast Wien - Dundalk (18:55 CET) ، آرسنال - مولده (21:00 CET)
گروه C : Slavia Praha-نیس (18:55 CET) ، Hapoel Beer-Sheva-Leverkusen (18:55 CET)
گروه D : بنفیکا - رنجرز (18:55 CET) ، لخ پوزنان - استاندارد لیژ (18:55 CET)
گروه E : PAOK - PSV آیندهوون (18:55 CET) ، Omonoia - Granada (18:55 CET)
گروه F : رئال سوسیداد - آلکمار (18:55 CET) ، ریجکا - ناپولی (18:55 CET)
گروه G : لستر - براگا (21:00 CET) ، زوریا لوهانسک - AEK آتن (21:00 CET)
گروه H : سلتیک - اسپارتا پراها (21:00 CET) ، میلان - LOSC لیل (21:00 CET)
گروه I : سیواسپور-قره باغ (18:55 CET) ، ویارئال-مکابی تل آویو (21:00 CET)
گروه J : لودوگورتس - تاتنهام (18:55 CET) ، رویال آنتورپ - LASK (21:00 CET)
گروه K : دینامو زاگرب - ولفسبرگ (21:00 CET) ، فاینورد - زسکا مسکو (21:00 CET)
گروه L : Crvena zvezda - گنت (21:00 CET) ، Hoffenheim - Slovan Liberec (21:00 CET)

مسابقه چهارم

پنجشنبه ، 26 نوامبر

گروه A : CSKA Sofia - Young Boys (18:55 CET) ، CRF Cluj - رم (21:00 CET)
گروه B : مولده - آرسنال (18:55 CET) ، داندالک - راپید وین (21:00 CET)
گروه C : لورکوزن-Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET) ، نیس-Slavia Praha (21:00 CET)
گروه D : استاندارد لیژ - لخ پوزنان (21:00 CET) ، رنجرز - بنفیکا (21:00 CET)
گروه E : PSV آیندهوون - PAOK (21:00 CET) ، گرانادا - Omonoia (21:00 CET)
گروه F : ناپولی - ریکا (21:00 CET) ، AZ Alkmaar - Real Sociedad (21:00 CET)
گروه G : براگا - لستر (18:55 CET) ، AEK آتن - زوریا لوهانسک (18:55 CET)
گروه H : اسپارتا پراها - سلتیک (18:55 CET) ، LOSC لیل - میلان (18:55 CET)
گروه I : مکابی تل آویو-ویارئال (18:55 CET) ، قره باغ-سیواسپور (18:55 CET)
گروه J : LASK - رویال آنتورپ (18:55 CET) ، تاتنهام - Ludogorets (21:00 CET)
گروه K : زسکا مسکو - فاینورد (18:55 CET) ، ولفسبورگ - دینامو زاگرب (18:55 CET)
گروه L : Gent - Crvena zvezda (18:55 CET) ، S lovan Liberec - Hoffenheim (18:55 CET)

بازی 5

پنجشنبه ، 3 دسامبر

گروه A : رم در مقابل یانگ بویز (21:00 CET) ، CFR Cluj - CSKA Sofia (21:00 CET)
گروه B : آرسنال - Rapid Vienna (21:00 CET) ، Molde - Dundalk (21:00 CET)
گروه C : Slavia Praha-Hapoel Beer-Sheva (21:00 CET) ، نیس-Leverkusen (21:00 CET)
گروه D : بنفیکا - لخ پوزنان (21:00 CET) ، رنجرز - استاندارد لیژ (21:00 CET)
گروه E : گرانادا - PSV آیندهوون (21:00 CET) ، Omonoia - PAOK (21:00 CET)
گروه F : AZ Alkmaar - ناپولی (21:00 CET) ، رئال سوسیداد - Rijeka (21:00 CET)
گروه G : AEK آتن - براگا (18:55 CET) ، زوریا لوگانسک - لستر (18:55 CET)
گروه H : میلان - سلتیک (18:55 CET) ، LOSC لیل - اسپارتا پراها (18:55 CET)
گروه I : قره باغ-مکابی تل آویو (18:55 CET) ، سیواسپور-ویارئال (18:55 CET)
گروه J : LASK - تاتنهام (18:55 CET) ، رویال آنتورپ - Ludogorets (18:55 CET)
گروه K : زسکا مسکو - وولفسبرگ (18:55 CET) ، فاینورد - دینامو زاگرب (18:55 CET)
گروه L : گنت - Slovan Liberec (18:55 CET) ، Crvena zvezda - Hoffenheim (18:55 CET)

بازی 6

پنجشنبه ، 10 دسامبر

گروه A : Young Boys - CFR Cluj (18:55 CET) ، زسکا صوفیه - رم (18:55 CET)
گروه B : داندالک - آرسنال (18:55 CET) ، Rapid Vienna - Molde (18:55 CET)
گروه C : لورکوزن-اسلاویا پراها (18:55 CET) ، Hapoel Beer-Sheva-نیس (18:55 CET)
گروه D : استاندارد لیژ - بنفیکا (18:55 CET) ، لخ پوزنان - رنجرز (18:55 CET)
گروه E : PSV Eindhoven - Omonoia (18:55 CET) ، PAOK - گرانادا (18:55 CET)
گروه F : ناپولی - رئال سوسیداد (18:55 CET) ، Rijeka - AZ Alkmaar (18:55 CET)
گروه G : براگا - زوریا لوهانسک (21:00 CET) ، لستر - AEK آتن (21:00 CET)
گروه H : سلتیک - LOSC لیل (21:00 CET) ، اسپارتا پراها - میلان (21:00 CET)
گروه I : ویارئال-قره باغ (21:00 CET) ، مکابی تل آویو-Sivasspor (21:00 CET)
گروه J : تاتنهام - رویال آنتورپ (21:00 CET) ، Ludogorets - LASK (21:00 CET)
گروه K : دینامو زاگرب - زسکا مسکو (21:00 CET) ، ولفسبورگ - Feyenoord (21:00 CET)
گروه L : هافنهایم - گنت (21:00 CET) ، Slovan Liberec - Crvena zvezda (21:00 CET)

32 دور

قرعه کشی: 14 دسامبر
دیدارهای اول: 18 فوریه
مراحل دوم: 25 فوریه

آخرین 16

قرعه کشی: 26 فوریه
دیدارهای اول: 11 مارس
دورهای دوم: 18 مارس

یک چهارم نهایی

قرعه کشی: 19 مارس
دیدارهای اول: 8 آوریل
دورهای دوم: 15 آوریل

نیمه نهایی

قرعه کشی: 19 مارس
دیدارهای اول: 29 آوریل
مراحل دوم: 6 مه

نهایی

ورزشگاه گدانسک ، لهستان: 26 مه

دکمه بازگشت به بالا