با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

İlk eleme turu Salı günü

i̇lk eleme turu salı günü başlayacak

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi sezonu, 3 ve 4 Kasım'da oynanacak 20 tek bacaklı beraberlik olan ilk eleme turu ile başlıyor.

  • Tam zamanlama
  • Kazananlar, 6 Kasım'daki ikinci eleme turu çekilişine ilerlerken, 18 ve 19 Kasım'da o aşamada on galip, ardından 32 kulübe verilen 22 kulübe katılıyor
  • İlk maça çıkan oyuncular: ALG Spor, Benfica, CSKA Moskva, Ramat HaSharon, Kamenica Sasa, Lanchkhuti, Okzhetpes, Racing FC Union, Vålerenga
  • KÍ Klaksvík ve SFK 2000 Saraybosna rekor bir 18. sezona giriyor, 32 yarışmacı Brøndby'ye eşit (Saraybosna'yı sevenler art arda 18. yıl Avrupa'da)
  • Glasgow City geçen sezon ikinci kez çeyrek finale yükseldi; Valur bu aşamayı 2005/06'da yaptı ve bu turdaki rakipleri HJK Helsinki oraya 2002/03'te ulaştı.
  • Geçen sezon Arnavutluk'ta Vllaznia ve Kosovalı Mitrovica, kendi ülkelerinden 32 tura çıkan ilk takımlar oldu.
  • FC Minsk, Gintra Universitetas ve Olimpia Cluj daha önce 16. tura çıktı.
  • Spartak, geçen sezonun ön eleme turunda Anenii Noi'yi 12-0 yendi
  • Anderlecht, geçen sezonun ön eleme turunda Brüksel'de Linfield'ı 3-1 mağlup etti
  • Olimpia Cluj, 2012/13 ve 2018/19 eleme turlarında Birkirkara'yı mağlup etti

3 Kasım

Vllaznia – ALG Spor
Olimpia Cluj – Birkirkara
SFK 2000 Saraybosna – Ramat Hasharon
Ferencváros – Racing FC Union Lüksemburg

4 Kasım

Glasgow City reached last season's quarter-finals

Glasgow City geçen sezonun çeyrek finaline ulaştı گتی ایماژ

Okzhetpes vs Lanchkhuti
WFC-2 Kharkiv vs Alashkert
Pomurje – Breznica Pljevlja
NSA Sofia – Kamenica Sasa
PAOK ve SL Benfica
Gintra Universitetas – Slovan Bratislava
Apollon LFC ve Swansea City
FC Minsk – Rīgas FS
CSKA Moskva – Flora Tallinn
St.Pölten – Mitrovica
Valur – HJK Helsinki
Górnik Łęczna – ŽNK Split
Vålerenga – KÍ Klaksvík
ŽFK Spartak ve Agarista-ȘS Anenii Noi
Anderlecht – Linfield
Glasgow City – Peamount United

تقویم مسابقات

İlk eleme turu: 3/4 Kasım
İkinci eleme turu çekilişi: 12:00 CET, 6 Kasım, Nyon
İkinci eleme turu: 18/19 Kasım
32 tur çekilişi: 12:00 CET, 24 Kasım, Nyon
Son 32: 8/9 ve 15/16 Aralık
Son 16 çekiliş: 18 Aralık
آخرین 16: 3/4 و 10/11 مارس
قرعه کشی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی: 12 مارس
یک چهارم نهایی: 23/24 مارس و 31 مارس / 1 آوریل
مرحله نیمه نهایی: 24/25 آوریل و 1/2 مه
Final: 16 Mayıs (Gamla Ullevi, Gothenburg)

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی