با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

قرعه کشی مرحله اول مقدماتی

قرعه کشی دور مقدماتی

فصل لیگ قهرمانان زنان یوفا با اولین دور مقدماتی آغاز می شود-20 تساوی یک پا که سه شنبه و چهارشنبه انجام می شود.

  • مسابقات
  • برندگان در ششم نوامبر و #39 به مرحله دوم دور مقدماتی صعود می کنند ، در حالی که در 18 و 19 و 19 نوامبر و #39 به 22 باشگاه با ده برنده در آن مرحله می پیوندند و پس از آن 32 باشگاه.
  • بازیکنان اصلی: ALG Spor ، Benfica ، CSKA Moskva ، Ramat HaSharon ، Kamenica Sasa ، Lanchkhuti ، Okzhetpes ، Racing FC Union ، Vålerenga
  • KÍ Klaksvík و SFK 2000 Sarajevo وارد یک رکورد فصل هجدهم می شوند ، 32 رقبا برابر Brøndby و #39 (کسانی که Sarajevo و #39 را دوست دارند برای هجدهمین سال متوالی در اروپا هستند)
  • گلاسکو سیتی فصل گذشته برای دومین بار به مرحله یک چهارم نهایی رسید. والور در 2005/06 و #39 این مرحله را پشت سر گذاشت و این رقبای دور HJK هلسینکی در سال 2002/03 و #39 به آنجا رسیدند.
  • فصل گذشته ، تیم های آلبانی Vllaznia و Mitrovica کوزوو اولین تیم هایی از کشورهای خود بودند که به 32 دور صعود کردند.
  • FC Minsk ، Gintra Universitetas و Olimpia Cluj پیش از این به دور شانزدهم رسیده اند.
  • اسپارتاک در دور مقدماتی فصل گذشته آننی نیی و #39 را 12 بر صفر شکست داد
  • اندرلخت در دور مقدماتی فصل گذشته لینفیلد و #39 را 3-1 در بروکسل شکست داد
  • Olimpia Cluj در دورهای مقدماتی 2012/13 و 2018/19 Birkirkara & #39 را شکست داد

سهشنبه

ولازنیا - ALG Sport
Olimpia Cluj - Birkirkara
SFK 2000 سارایوو - رامت هاشارون
Ferencváros - Racing FC Union Luxembourg

چهار شنبه

گلاسکو سیتی فصل گذشته به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد

گلاسکو سیتی فصل گذشته به مرحله یک چهارم نهایی رسید گتی ایماژ

اوکژتپس مقابل لانخخوتی
WFC-2 خارکف مقابل آلشکرت
Pomurje - Breznica Pljevlja
NSA Sofia - Kamenica Sasa
PAOK و SL بنفیکا
Gintra Universitetas - Slovan براتیسلاوا
آپولون LFC و سوانسی سیتی
FC Minsk - Rigas FS
زسکا مسکو - فلورا تالین
St.Pölten - Mitrovica
والور - HJK هلسینکی
Górnik Łęczna - ŽNK Split
Valerenga - KÍ Klaksvik
ŽFK Spartak و Agarista-ȘS Anenii Noi
اندرلخت- لینفیلد
گلاسکو - پیمونت یونایتد

تقویم مسابقات

اولین دور مقدماتی: 3/4 نوامبر
قرعه کشی مرحله دوم مقدماتی: 12:00 CET ، 6 نوامبر ، نیون
دور دوم مقدماتی: 18/19 نوامبر
قرعه کشی 32 دور: 12:00 CET ، 24 نوامبر ، نیون
آخرین 32: 8/9 و 15/16 دسامبر
16 قرعه کشی آخر: 18 دسامبر
آخرین 16: 3/4 و 10/11 مارس
قرعه کشی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی: 12 مارس
یک چهارم نهایی: 23/24 مارس و 31 مارس / 1 آوریل
مرحله نیمه نهایی: 24/25 آوریل و 1/2 مه
فینال: 16 مه (گاملا اولوی ، گوتنبرگ)

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی