با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

Fransa elemeleri: state of play

fransa elemeleri: state of play

53 UEFA üyesi federasyonun tarafları, 16 takımlık finallerde Macaristan ve Slovenya'ya ev sahipliği yapan UEFA Avrupa 21 Yaş Altı Şampiyonası'na katılmak için yarışıyor. Dokuz grup galibi ve en iyi beş ikincisi hak kazanacak.

Şimdiye kadar onaylanan elemeler : Macaristan (ortak ev sahipleri), Slovenya (yardımcı ev sahipleri), İsviçre, Fransa, İngiltere *, Rusya *, İspanya *, Hollanda, Danimarka * (yedi takım onaylanacak)

* Onaylanmış grup kazananları

Nitelikli tablolar


Grup 1

Puan : İtalya (19), İrlanda Cumhuriyeti (16), İsveç (15), İzlanda (15), Ermenistan (3), Lüksemburg (3)

Fikstür
15 Kasım Pazar : İrlanda Cumhuriyeti – İzlanda, Lüksemburg – İtalya
17 Kasım Salı : Lüksemburg – İrlanda Cumhuriyeti, İtalya – İsveç
İptal Edildi : Ermenistan – İsveç, Ermenistan – İzlanda

▪ İtalya , Pazar günü Lüksemburg'u yenerse hak kazanacak.

▪ İrlanda Cumhuriyeti , سوئد و İzlanda yine de kalifiye olabilir ancak rakiplerinin maçlarının sonuçlarına bağlıdır.

▪ Ermenistan و Lüksemburg kalifiye olamaz.

Switzerland are heading to the finals after beating Liechtenstein

İsviçre, Liechtenstein Getty Images & #39 ؛ i mağlup ettikten sonra finale gidiyor

Grup 2

Puan : İsviçre (27), Fransa (24), Gürcistan (15), Slovakya (9), Azerbaycan (6), Lihtenştayn (3)

Fikstür
16 Kasım Pazartesi : Fransa-İsviçre
17 Kasım Salı : Slovakya – Liechtenstein

▪ İsviçre kalifiye oldu (en azından en iyi ikinci olan).

▪ Fransa kalifiye oldu (en azından en iyi ikinci olan). Birinci bitirmek için Fransa'nın İsviçre'yi 2-0 veya üç veya daha fazla farkla yenmesi gerekiyor.

▪ Gürcistan , اسلواکی , Azerbaycan و Lihtenştayn kalifiye olamaz.

3. گروه

Puan : İngiltere (25), Avusturya (15), Arnavutluk (14), Türkiye (10), Kosova (9), Andorra (5)

Fikstür
17 Kasım Salı : İngiltere – Arnavutluk, Türkiye – Kosova, Avusturya – Andorra

▪ İngiltere grup galibi olmaya hak kazandı.

▪ Avusturya , Salı günü Arnavutluk'un sonucuyla eşleşirse ikinci sırada yer alacak.

▪ Arnavutluk , Salı günü Avusturya'nın sonucunu iyileştirirse ikinci sırayı alacak.

بوقلمون , Kosova و Andorra kalifiye olamaz.

4. grup

Croatia put ten goals past San Marino then beat Greece

Hırvatistan San Marino'yu geçerek on gol attı, ardından Yunanistan Getty Images & #39 ؛ i yendi

Puan : Çek Cumhuriyeti (21), İskoçya (18), Hırvatistan (17), Yunanistan (13), Litvanya (10), San Marino (0)

Fikstür
17 Kasım Salı : Yunanistan – İskoçya, Hırvatistan – Litvanya

جمهوری چک ilk iki sırada yer aldı ve İskoçya'nın Yunanistan'ı yenememesi durumunda grup galibi olmaya hak kazanacak.

اسکاتلند , Salı günü Yunanistan'ı yenerse grup galibi olarak nitelendirilecek. Kazanamazlarsa, Hırvatistan kazanmazsa ilk iki sırada yer alacaklar.

▪ Hırvatistan , Litvanya'yı yenerse ve İskoçya kazanamazsa ilk ikiye girecek.

Yunanistan , Litvanya و San Marino kalifiye olamaz.

Grup 5

Puan : Rusya (23), Polonya (17), Bulgaristan (15), Sırbistan (12), Estonya (5), Letonya (4)

Fikstür
17 Kasım Salı : Bulgaristan – Estonya, Polonya – Letonya

▪ Rusya grup galibi olmaya hak kazandı.

▪ Polonya , Letonya'yı yenerse veya Bulgaristan Estonya'yı yenemezse ikinci olur.

▪ Bulgaristan , Estonya'yı yenerse ve Polonya Letonya'yı yenemezse ikinci olur.

▪ Sırbistan , Estonya و Letonya kalifiye olamaz.

Grup 6

Puan : İspanya (25), Kuzey Makedonya (15), İsrail (13), Kazakistan (10), Karadağ (7), Faroe Adaları (6)

Fikstür
17 Kasım Salı : Kuzey Makedonya – Karadağ, İspanya – İsrail, Kazakistan – Faroe Adaları

▪ İspanya grup galibi olmaya hak kazandı.

▪ Kuzey Makedonya , Karadağ'ı yenerse veya İsrail İspanya'yı yenemezse ikinci olur.

İsrail İspanya'yı yenerse, Kuzey Makedonya ise Karadağ'a yenerse ikinci olur. İsrail kazanır ve Kuzey Makedonya berabere kalırsa, takımlar genel gol farkına göre bölünecek (Kuzey Makedonya şu anda altı gol daha iyi durumda), daha sonra atılan goller, sonra deplasman golleri, ardından disiplin puanları (her iki takım da diğer olası kriterlere göre eşit seviyede).

▪ Kazakistan , Karadağ و Faroe Adaları kalifiye olamaz.

Grup 7

Netherlands made it eight wins from eight against Cyprus

Hollanda, Kıbrıs'a karşı sekizde sekiz galibiyet elde etti گتی ایماژ

Puan : Hollanda (24), Portekiz (21), Norveç (10), Beyaz Rusya (8), Kıbrıs (7), Cebelitarık (0)

Fikstür
15 Kasım Pazar : Portekiz – Kıbrıs, Hollanda – Beyaz Rusya,
18 Kasım Çarşamba : Portekiz – Hollanda, Cebelitarık – Kıbrıs
İptal edildi : Cebelitarık – Norveç, Norveç – Beyaz Rusya

▪ Hollanda kalifiye oldu (en azından en iyi ikincilerden biri olarak).

▪ Portekiz'in ilk iki sırada yer alacağı garanti. Pazar günü Kıbrıs'ı yenerlerse en az en iyi ikincilerden biri olmaya hak kazanacaklar.

▪ Norveç , Beyaz Rusya , Kıbrıs و Cebelitarık kalifiye olamaz.

Grup 8

Puan : Danimarka (25), Romanya (19), Ukrayna (10), Finlandiya (10), Kuzey İrlanda (9), Malta (1)

Fikstür
17 Kasım Salı : Romanya – Danimarka, Ukrayna – Kuzey İrlanda, Malta – Finlandiya

▪ Danimarka , grup galibi olmaya hak kazandı.

▪ Romanya ikinci olacak.

▪ Ukrayna , فنلاند , Kuzey İrlanda و Malta hak kazanamaz.

Germany beat Moldova then Bosnia and Herzegovina to move top of Group 9

Almanya, Moldova'yı, ardından Bosna-Hersek'i mağlup ederek 9.Grup'un zirvesine yükseldi Getty Images

Grup 9

Puan : Almanya (15), Belçika (13), Bosna Hersek (8), Moldova (7), Galler (6)

Fikstür
17 Kasım Salı : Bosna-Hersek – Belçika, Almanya – Galler

▪ Almanya ilk iki sırada yer alacağından emin ve eğer Galler'i yenerse veya Belçika Bosna-Hersek'i yenemezse Salı günü hak kazanacak.

▪ Belçika'nın ilk iki sırada yer alacağından emin olun ve Salı günü Bosna-Hersek'i yenerse ve Almanya Galler'i yenmezse Salı günü hak kazanır.

▪ Bosna Hersek , Moldova و ولز hak kazanamaz.

Bu makaledeki tüm bilgiler UEFA'nın nihai onayına tabidir. Bu örnekler tüm olası durumları kapsamayabilir.

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی