با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

گزارش پیش از تور

گزارش دور اول

در حالی که پنج بازیکن برتر جزو برندگان دور مقدماتی لیگ قهرمانان فوتسال یوفا بودند ، آراز AEK و #39 برندگان سابق مدال برنز مجازات شدند.

برندگان قرعه کشی یک بار به 9 تیمی ملحق می شوند که در ساعت 14:00 CET در 9 دسامبر در 32 دور قرعه کشی شرکت کردند.

  • Differdange اولین تیم لوکزامبورگ بود که با گلزن خود یک دور از این رقابت ها را کنار گذاشت ، از جمله Dj international ملی پوش پرتغالی ، که در فینال 2011 به اسپورتینگ CP و #39 کمک کرد.
  • خاویر ساویولا ، ستاره سابق فوتبال دو بار در شکست Encamp و #39 به FC Salines و #39 دو گل زد.
  • AEK در ضربات پنالتی در برابر دارنده های مدال برنز 2010 و 2014 آراز و #39 برنده شد.
  • کرودیم (مانند آراز) برای پانزدهمین بار وارد می شود. فقط Kairat Almaty (شروع هفدهمین سفر خود در 32 دور) بیشتر شرکت می کرد.
  • اولین برندگان: اولمسوم ، یونایتد گالاتی ، اف سی سالینز ، فوتسال پریشتینا ، ACCS Asnières Villeneuve 92.
  • آنها همچنین اولین کارهای خود را انجام می دهند: Crvena zvezda ، Hammarby ، Petro-w ، Akaa ، Piyalepaşa ، Utleira Idrettslag ، Dolphins Ashdod ، Cherno More Varna ، University of Swansea ، Rosario Futsal.
  • Futsal Gentofte - Leo Futsal Club و Futsal Minerva - PYF Saltiers مسابقات لغو شده و کمیته کنترل ، اخلاق و انضباطی یوفا در مورد این موضوع تصمیم گیری می کند.
  • برندگان به این تیم هایی که 32 دوره را پشت سر گذاشته اند ملحق می شوند: بارسا (مالکان) ، اینتر اف اس ، اسپورتینگ سی پی ، کایرات آلماتی ، بنفیکا ، KPRF ، اوگرا یوگورسک ، آکتوبه ، دوبووچ.
ACCS قهرمانان متعددی را به نام های اورتیز و ریکاردینیو در حالی شکست می دهد که اولین بازیکنان Crvena zvezda را شکست می دهند.

ACCS ، اولین نسخه Crvena zvezda برتراند گیگو & #39؛ در حالی که چندین قهرمان اورتیز و ریکاردینیو را شکست داد & #39؛ آن را بیرون آورد

نتایج

سه شنبه ، 24 نوامبر
ویتیس 3-1 هماربی

چهارشنبه ، 25 نوامبر
رکورد Bielsko-Biala 6-0 دانشگاه سوانسی
ACCS Asnières Villeneuve 92 7-3 Crvena zvezda
فوتسال پریستینا 3-0 تیرانا

پنجشنبه ، 26 نوامبر
اومونیا نیکوزیا 6-0 فیورنتینو

جمعه ، 27 نوامبر
تیم فوتسال شارلروا 13-1 Lynx FC

ایرینا ولیکانوا و تاتیانا بولتناوا داوران زن بازی یونایتد گالاتی-دلفین اشدود را بر عهده گرفتند و از پرچم ها برای نشان دادن منافع بازیکنان اسرائیلی استفاده کردند ، دومین باشگاه ناشنوایان که وارد این رقابت ها شد.

ایرینا ولیکانوا و تاتیانا بولتناوا یونایتد Galati-Dolphins Ashdod داوران زن مسئولیت بازی را بر عهده گرفتند و دومین باشگاه ناشنوای طرف اسرائیلی است که وارد این رقابت ها شد و از پرچم ها برای نشان دادن به نفع بازیکنان استفاده کرد. غلات یونایتد برای ورود

شنبه ، 28 نوامبر
Petro-w 3-4 Lucenec (eet)
فوتسال خرسون 28-1 روزاریو
باشگاه فوتسال AEK 3-3 علامت Naxchivan (aet ، AEK 4-3 در موارد پیروز شد)
ویتن اورشا 7-0 چرنو موره وارنا
Allstars Wiener Neustadt 2-6 St. Luxol St. اندروز
اوتلیرا ادرتسلاگ 0-11 هووکوبو
دانشگاه دولتی تفلیس 3-4 Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal 6-2 Piyalepasa
Encamp 3-10 FC Salines
Titograd 0-6 Pesaro
کرودیم 2-1 آکا
Olmissum 9-1 SMS Viimsi

یکشنبه ، 29 نوامبر
یونایتد گالاتی 1-0 دلفین اشدود
Differdange 6-0 London Helvecia (بازی در Cosnes-Rom-France ، فرانسه و #39)
Shkupi 1927 3-0 Blue Magic Dublin

برنامه مسابقات

دور 32: 12-17 ژانویه (قرعه کشی: 9 دسامبر)
16-21 فوریه (قرعه کشی: tbc)
فینال (یک چهارم نهایی ، نیمه نهایی ، نهایی): آوریل / مه tbc

دکمه بازگشت به بالا