با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

راهنمای دور جلو

راهنمای دور جلو

راهنمای دور جلو

دور مقدماتی لیگ قهرمانان فوتسال UEFA تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت و 9 تیم برای یک بار مساوی تنها یکبار در دور 32 قرعه کشی در 9 دسامبر/#39 تایید خواهند شد.

  • Futsal Gentofte - Leo Futsal Club و Futsal Mirerva - PYF Saltiers مسابقات لغو شده و کمیته کنترل ، اخلاق و انضباطی یوفا در مورد این موضوع تصمیم گیری می کند.
  • پسارو درصورتی که سال گذشته تصمیم نهایی دو گل مورسیا FS را از 3-1 و #39 به 3-3 و #39 پس گرفت ، نتوانست راهی فینال شود.
  • آراز نکسچیوان در سال 2014 و #39 مدال برنز را کسب کرد
  • کرودیم و آراز برای پانزدهمین بار ، Encamp برای چهاردهم وارد می شوند: فقط کایرات آلماتی (رتبه 17 در دور 32).
  • در بین 15 رقبای برتر می توان ACCS Asnières Villeneuve 92 فرانسوی را نام برد که تابستان امسال با اینتر و #39 ؛ Ricardinho و Ortiz چندین قهرمانی کسب کرده است.
  • همه بازیکنان اول: Olmissum ، Crvena zvezda ، United Galati ، FC Salines ، FC Prishtina ، ACCS Asnières Villeneuve 92 ، Hammarby ، Petro-w، Akaa، Piyalepaşa، Utleira Idrettslag، Dolphins Ashdod، Cherno More Varna، University of Swansea، Rosario
  • همه مسابقات فوتسال یوفا تا اطلاع ثانوی پشت درهای بسته انجام می شود.
  • ورود در 32 دور: بارسا (مالکان) ، اینتر اف اس ، اسپورتینگ CP ، کایرات آلماتی ، بنفیکا ، KPRF ، TTG-Ugra ، Aktobe ، Dobovec

نتایج / وسایل

سه شنبه ، 24 نوامبر
ویتیس 3-1 هماربی

چهارشنبه ، 25 نوامبر
رکورد Bielsko-Biala 6-0 دانشگاه سوانسی
ACCS Asnières Villeneuve 92 7-3 Crvena zvezda
فوتسال پریستینا 3-0 تیرانا

پنجشنبه ، 26 نوامبر
اومونیا نیکوزیا 6-0 فیورنتینو

جمعه ، 27 نوامبر
تیم فوتسال شارلروا مقابل سیاهگوش FC

شنبه ، 28 نوامبر
Petro-w-Lucenec
خرسون - فوتسال رزاریو
باشگاه فوتسال AEK - علامت ناچچیوان
ویتن اورشا - چرنو مور وارنا
Allstars Wiener Neustadt - Luxol St. اندروز
اولتیرا ایدرتسلاگ - هووکوبو
دانشگاه دولتی تفلیس در مقابل Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal-Piyalepasa
FC Encamp و FC Salines
تیتوگراد در مقابل پسارو
کرودیم - آکا
Olmissum vs SMS Viimsi

یکشنبه ، 29 نوامبر
یونایتد گالاتی - دلفین ها اشدود
Differdange-London Helvecia (بازی در Cosnes-Rom-France ، فرانسه و #39)
Shkupi 1927 - Blue Magic FC Dublin

برنامه مسابقات

دور 32: 12-17 ژانویه (قرعه کشی: 9 دسامبر)
16-21 فوریه (قرعه کشی: tbc)
فینال (یک چهارم نهایی ، نیمه نهایی ، نهایی): آوریل / مه tbc

دکمه بازگشت به بالا