با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

سه شنبه پیش دور

سه شنبه پیش دور راه افتادن

سه شنبه پیش دور

دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا از 24 تا 29 نوامبر برگزار می شود و 23 برنده قرعه کشی یکجا به 9 تیمی پیوستند که قبلاً در 32 دور قرعه کشی در 9 دسامبر و #39 تایید شده بودند.

  • پسارو درصورتی که سال گذشته تصمیم نهایی دو گل مورسیا FS را از 3-1 و #39 به 3-3 و #39 پس گرفت ، نتوانست راهی فینال شود.
  • آراز نکسچیوان در سال 2014 و #39 مدال برنز را کسب کرد
  • کرودیم و آراز برای پانزدهمین بار ، Encamp برای چهاردهم وارد می شوند: فقط کایرات آلماتی (رتبه 17 در دور 32).
  • در بین 15 رقبای برتر می توان ACCS Asnières Villeneuve 92 فرانسوی را نام برد که تابستان امسال با اینتر و #39 ؛ Ricardinho و Ortiz چندین قهرمانی کسب کرده است.
  • همه بازیکنان اول: Olmissum ، Crvena zvezda ، United Galati ، FC Salines ، FC Prishtina ، ACCS Asnières Villeneuve 92 ، Hammarby ، Petro-w، Akaa، Piyalepaşa، Utleira Idrettslag، Dolphins Ashdod، Cherno More Varna، University of Swansea، Rosario
  • همه مسابقات فوتسال یوفا تا اطلاع ثانوی پشت درهای بسته انجام می شود.
  • ورود در 32 دور: بارسا (مالکان) ، اینتر اف اس ، اسپورتینگ CP ، کایرات آلماتی ، بنفیکا ، KPRF ، TTG-Ugra ، Aktobe ، Dobovec

برنامه مسابقات

سه شنبه ، 24 نوامبر
وایتیس و هماربی

چهارشنبه ، 25 نوامبر
دانشگاه سوانسی-ترازنامه بیلسکو-بیالا
ACCS Asnières Villeneuve 92 با Crvena zvezda
فوتسال پریستینا - تیرانا

پنجشنبه ، 26 نوامبر
اومونیا نیکوزیا - فیورنتینو
فوتسال میرروا در مقابل PYF Saltiers

جمعه ، 27 نوامبر
فوتسال جنتوفت مقابل باشگاه فوتسال لئو
تیم فوتسال شارلروا مقابل سیاهگوش FC

شنبه ، 28 نوامبر
ویتن اورشا - چرنو مور وارنا
Petro-w-Lucenec
خرسون - فوتسال رزاریو
Allstars Wiener Neustadt - Luxol St. اندروز
اولتیرا ایدرتسلاگ - هووکوبو
دانشگاه دولتی تفلیس در مقابل Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal-Piyalepasa
FC Encamp و FC Salines
تیتوگراد در مقابل پسارو
کرودیم - آکا
Olmissum vs SMS Viimsi

یکشنبه ، 29 نوامبر
یونایتد گالاتی - دلفین ها اشدود
Differdange - London Helvecia
باشگاه فوتسال AEK - علامت ناچچیوان
Shkupi 1927 - Blue Magic FC Dublin

برنامه مسابقات

دور 32: 12-17 ژانویه (قرعه کشی: 9 دسامبر)
16-21 فوریه (قرعه کشی: tbc)
فینال (یک چهارم نهایی ، نیمه نهایی ، نهایی): آوریل / مه tbc

دکمه بازگشت به بالا