با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

راهنمای مرحله گروهی واجد شرایط

راهنمای مرحله گروهی حذف مرحله راهنمای مرحله گروهی

NS

هشت برنده گروه و شش نایب قهرمان برتر در 9 فوریه تا 6 فوریه 2022 میزبان هلند هستند ، در حالی که دو رقیب دیگر از 14 تا 17 نوامبر 2021 برای اسکله دیگر بازی می کنند.

  • فینال در حال حاضر به 16 تیم گسترش یافته است و هر چهار سال یکبار به جای هر دو بازی انجام می شود
  • هدف پرتغال حفظ عنوان قهرمانی خود در اسلوونی در سال 2018 است
  • اسپانیا هفت عنوان (از جمله اولین تورنمنت 1996 قبل از کسب مقام قهرمانی در فوتسال یورو 1999) کسب کرد.
  • دو بار قهرمان ایتالیا و روسیه برنده 1999 در هر تورنمنت پایانی در کنار اسپانیا بازی کرده اند
  • از تیم هایی که در حال حاضر در مراحل مقدماتی تأیید شده اند ، اینها امیدوارند که برای اولین بار در فینال قهرمان شوند: آلبانی ، فنلاند ، گرجستان ، لتونی ، مولداوی ، نروژ ، اسلواکی
  • قزاقستان ، پرتغال ، روسیه و اسپانیا به همراه لیتوانی میزبان ، دو اسکله اروپایی دیگر برای جام جهانی فوتسال 2021 از 12 سپتامبر تا 3 اکتبر ایجاد می کنند.

گروههای واجد شرایط

آخرین نکات نهایی یورو فوتسال

 

خلاصه نهایی یورو فوتسال 2018

1. گروه : سان مارینو / دانمارک *، کرواسی ، آلبانی ، اوکراین

2. گروه : بلغارستان / ارمنستان *، فرانسه ، گرجستان ، روسیه

3. گروه : ترکیه / یونان *، آذربایجان ، اسلواکی ، مولداوی

4. گروه : انگلستان / مقدونیه شمالی *، رومانی ، صربستان ، بوسنی و هرزگوین

5. گروه : اسرائیل / قبرس *، قزاقستان ، مجارستان ، بلاروس

6. گروه : سوئیس / آلمان *، اسپانیا ، لتونی ، اسلوونی

7. گروه : مونته نگرو / لیتوانی *، ایتالیا ، بلژیک ، فنلاند

8. گروه : لهستان ، پرتغال (مالکان) ، نروژ ، جمهوری چک

تاریخ های ثابت

6-9 دسامبر 2020
25 ژانویه - 3 فوریه 2021
1-10 مارس 2021
5-14 آوریل 2021

بازی کردن

نایب قهرمانی هشتم نایب قهرمان رتبه هفتم

  • کراوات دو پا برای 14-17 نوامبر 2021.

رقبا

  • تیم هایی که در دور نخبه جام جهانی فوتسال شرکت می کنند: آذربایجان ، بلاروس ، کرواسی ، جمهوری چک ، فنلاند ، فرانسه ، ایتالیا ، قزاقستان ، پرتغال (مالکان) ، رومانی ، روسیه ، صربستان ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، اوکراین
  • نه برنده گروه دور مقدماتی: آلبانی ، بلژیک ، بوسنی و هرزگوین ، گرجستان ، مجارستان ، لتونی ، مولداوی ، نروژ ، لهستان
  • هفت برنده مرحله مقدماتی پلی آف (قرعه کشی 2-11 نوامبر انجام شد)
دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی