با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

راهنمای مرحله مقدماتی پلی آف

راهنمای مرحله مقدماتی پلی آف

UEFA Futsal EURO 2022 eleme play-off'ları, Aralık ayında başlayan yeni ev-deplasman eleme grup aşamasındaki son yedi sırayı belirleyecek.

  • Dokuz UEFA Futsal EURO 2022 eleme turu grup ikincisi ve gruplarındaki ilk ikiye karşı en iyi rekoru olan beş üçüncü olan takım, eleme turu play-off'larına giriyor.
  • برندگان پلی آف به جمع برندگان گروه مقدماتی و مدعیان نخبه جام جهانی فوتسال در مرحله گروهی مقدماتی ، که به صورت گروهی خانگی و خارج از خانه بازی می کنند ، در شش روز بازی بین دسامبر 2020 تا آوریل 2021 پیوستند.
  • 19 Ocak – 6 Şubat 2022 tarihleri arasında Amsterdam ve Groningen'de yapılacak finallerde on beş takım sonunda Hollanda'ya katılacak.

راهنمای پلی آف

  • این اولین بار است که سن مارینو در هر مسابقه یوفا در هر سطحی دور می زند تا به این مرحله برسد.
  • اسرائیل همچنین برای اولین بار تور مسابقات فوتسال را تجربه کرد.
  • ترکیه راهی فینال 2012 شد.
  • Litvanya, 2021 FIFA Futsal Dünya Kupası'nda ev sahibi olarak yarışacak.
  • İngiltere ile Kuzey Makedonya arasındaki beraberliğin iki ayağı da Üsküp'te oynanacak
  • Ermenistan ile Bulgaristan arasındaki beraberlik Aralık ayında oynanacak

در حال حاضر در مرحله گروهی مقدماتی

  • تیم های حاضر در دور نخبه جام جهانی فوتسال 2020: آذربایجان ، بلاروس ، کرواسی ، جمهوری چک ، فنلاند ، فرانسه ، ایتالیا ، قزاقستان ، پرتغال (مالکان) ، رومانی ، روسیه ، صربستان ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، اوکراین
  • برندگان گروه دور مقدماتی: آلبانی ، بلژیک ، بوسنی و هرزگوین ، گرجستان ، مجارستان ، لتونی ، مولداوی ، نروژ ، لهستان

پاهای اول

آلمان به مصاف سوئیس می رود

آلمان ، سوئیس DFB'yi ele geçirdi

2 نوامبر
Karadağ 3-0 Litvanya

3 نوامبر
اسرائیل - قبرس

4 نوامبر
سان مارینو - دانمارک

6 نوامبر
ترکیه - یونان
سوئیس - آلمان

8 نوامبر
İngiltere – Kuzey Makedonya (Kuzey Makedonya'da oynandı)

پاهای دوم

7 نوامبر
قبرس - اسرائیل

8 نوامبر
دانمارک - سان مارینو
لیتوانی - مونته نگرو

9 نوامبر
مقدونیه شمالی - انگلستان
آلمان - سوئیس

10 نوامبر
یونان - ترکیه

Tarihler tbc

Bulgaristan – Ermenistan (her iki ayak)

قرعه کشی مرحله گروهی مقدماتی

آخرین نکات نهایی یورو فوتسال

خلاصه نهایی یورو فوتسال 2018

گروه 1: سان مارینو / دانمارک ، کرواسی ، آلبانی ، اوکراین

2. گروه : بلغارستان / ارمنستان ، فرانسه ، گرجستان ، روسیه

3. گروه : ترکیه / یونان ، آذربایجان ، اسلواکی ، مولداوی

4. گروه : انگلستان / مقدونیه شمالی ، رومانی ، صربستان ، بوسنی و هرزگوین

5. گروه : اسرائیل / قبرس ، قزاقستان ، مجارستان ، بلاروس

6. گروه : سوئیس / آلمان ، اسپانیا ، لتونی ، اسلوونی

7. گروه : مونته نگرو / لیتوانی ، ایتالیا ، بلژیک ، فنلاند

8. گروه : لهستان ، پرتغال (مالکان) ، نروژ ، جمهوری چک

بازی کردن

نایب قهرمانی هشتم نایب قهرمان رتبه هفتم

  • کراوات دو پا برای 14-17 نوامبر 2021.
دکمه بازگشت به بالا