با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

Eleme turu play-off kılavuzu

eleme turu play-off kılavuzu

UEFA Futsal EURO 2022 eleme play-off'ları, Aralık ayında başlayan yeni ev-deplasman eleme grup aşamasındaki son yedi sırayı belirleyecek.

  • Dokuz UEFA Futsal EURO 2022 eleme turu grup ikincisi ve gruplarındaki ilk ikiye karşı en iyi rekoru olan beş üçüncü olan takım, eleme turu play-off'larına giriyor.
  • Play-off galipleri, Aralık 2020 ve Nisan 2021 arasındaki altı maç günü boyunca ev sahibi ve deplasman grupları olarak oynanan eleme grup aşamasındaki eleme grup galiplerine ve FIFA Futsal Dünya Kupası elit turu yarışmacılarına katılıyor.
  • 19 Ocak – 6 Şubat 2022 tarihleri arasında Amsterdam ve Groningen'de yapılacak finallerde on beş takım sonunda Hollanda'ya katılacak.

Play-off kılavuzu

  • San Marino, bu aşamaya ulaşmak için herhangi bir seviyedeki herhangi bir UEFA müsabakasında ilk kez bir tur attı.
  • İsrail ayrıca ilk kez bir futsal yarışması turu yaşadı.
  • Türkiye 2012 finallerine katılmaya hak kazandı.
  • Litvanya, 2021 FIFA Futsal Dünya Kupası'nda ev sahibi olarak yarışacak.
  • İngiltere ile Kuzey Makedonya arasındaki beraberliğin iki ayağı da Üsküp'te oynanacak
  • Ermenistan ile Bulgaristan arasındaki beraberlik Aralık ayında oynanacak

Zaten eleme grup aşamasında

  • 2020 FIFA Futsal Dünya Kupası elit turunda yarışan takımlar: Azerbaycan, Beyaz Rusya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, İtalya, Kazakistan, Portekiz (sahipleri), Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, Ukrayna
  • Eleme turu grup kazananları: Arnavutluk, Belçika, Bosna Hersek, Gürcistan, Macaristan, Letonya, Moldova, Norveç, Polonya

پاهای اول

Germany take on Switzerland

Almanya, İsviçre DFB'yi ele geçirdi

2 Kasım
Karadağ 3-0 Litvanya

3 Kasım
İsrail – Kıbrıs

4 Kasım
San Marino – Danimarka

6 Kasım
Türkiye – Yunanistan
İsviçre – Almanya

8 Kasım
İngiltere – Kuzey Makedonya (Kuzey Makedonya'da oynandı)

پاهای دوم

7 Kasım
Kıbrıs – İsrail

8 Kasım
Danimarka – San Marino
Litvanya – Karadağ

9 Kasım
Kuzey Makedonya – İngiltere
Almanya – İsviçre

10 Kasım
Yunanistan – Türkiye

Tarihler tbc

Bulgaristan – Ermenistan (her iki ayak)

Eleme grup aşaması çekilişi

آخرین نکات نهایی یورو فوتسال

خلاصه نهایی یورو فوتسال 2018

Grup 1: San Marino / Danimarka, Hırvatistan, Arnavutluk, Ukrayna

2. گروه : Bulgaristan / Ermenistan, Fransa, Gürcistan, Rusya

3. گروه : Türkiye / Yunanistan, Azerbaycan, Slovakya, Moldova

4. گروه : İngiltere / Kuzey Makedonya, Romanya, Sırbistan, Bosna Hersek

5. گروه : İsrail / Kıbrıs, Kazakistan, Macaristan, Beyaz Rusya

6. گروه : İsviçre / Almanya, İspanya, Letonya, Slovenya

7. گروه : Karadağ / Litvanya, İtalya, Belçika, Finlandiya

8. گروه : لهستان ، پرتغال (مالکان) ، نروژ ، جمهوری چک

Birbirine düşürmek

نایب قهرمانی هشتم نایب قهرمان رتبه هفتم

  • کراوات دو پا برای 14-17 نوامبر 2021.
دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی