با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

دور دوم مقدماتی: چه کسی به پایان رسید؟

دور مقدماتی دوم: چه کسی به پایان رسید؟

دور مقدماتی دوم: چه کسی به پایان رسید؟

دومین دور مقدماتی لیگ قهرمانان زنان پنجشنبه با قرعه یک بار به پایان می رسد که مشخص می کند چه کسی به 22 باشگاهی که 32 تساوی گذشته را در ساعت 12:00 و #39 ؛ (CET) سه شنبه 24 نوامبر (سه شنبه) انجام داده اند ، ملحق می شود.

وسایل / نتایج

پنجشنبه ، 19 نوامبر
Gintra Universitetas 0-7 Valerenga
SFK 2000 سارایوو 0-2 WFC-2 خارکف
المپیا کلژ 0-1 لانچخوتی
ولاازنیا 0-2 اف سی مینسک
سنت پلتن - زسکا مسکو

  • اولین کمپین Vålerenga & #39 پس از برنده شدن در 16 رقیب قبلی Gintra و #39 ادامه می یابد.
  • خارکف پس از ناک اوت سارایوو و #39 ، که رکورد مشترکی را در رده هجدهم ثبت کرد ، برای اولین بار وارد دور 32 شد.
  • لانچخوتی اولین تیم گرجستانی بود که در دور ابتدایی در یک مسابقه برنده مسابقه شد و دوباره این کار را انجام داد تا اولین بازی خود را ادامه دهد.
  • فصل گذشته مینسک پس از رسیدن به دور شانزدهم ، مرحله انتخابی را برای پنجمین بار در شش سال به پایان رساند.

چهارشنبه ، 18 نوامبر
NSA Sofia 0-7 ŽFK اسپارتاک
WFC Pomurje 4-1 Ferencvaros
والور 1-1 گلاسکو سیتی (به همین ترتیب ، گلاسکو 4-3 در قلم ها به پیروزی رسید)
Górnik Łęczna 2-1 آپولون LFC
اندرلخت 1-2 SL بنفیکا

  • KFK اسپارتاک با کسب صلاحیت برای سومین فصل متوالی به این مهم دست یافت.
  • Pomurje برای بار دوم پس از 2014 به 32 دور رفت / 15 & #39؛
  • گلاسکو اولین تیمی بود که از چهار تساوی اخیر خود در چهار ضربات پنالتی در این رقابت ها پیروز شد: مرحله یک شانزدهم 2019/20 و دو دور حذفی این فصل ، والور و #39 یک چهارم نهایی را شکست دادند.
  • Górnik zczna برای اولین بار در دور 32 است.
  • بنفیکا از پشت سر آمد تا اولین کمپین خود را به 32 آخرین بازی بسازد & #39؛
  • این ده شرکت کننده اوایل این ماه اولین دور مقدماتی را پشت سر گذاشتند.
  • همراه با گلاسکو ، مینسک و ولازنیا ، St. Pölten و KFK Spartak آخرین 32 و #39 فصل 2019/20 را ساختند.
  • اولین حضور: بنفیکا ، زسکا مسکو ، لانخخوتی ، والرنگا.

تقویم مسابقات

قرعه کشی 32 دور: 12:00 CET ، 24 نوامبر ، نیون
آخرین 32: 9/10 و 15/16 دسامبر 2020
قرعه کشی آخر 16: 16 فوریه 2021
آخرین 16: 3/4 و 10/11 مارس 2021
قرعه کشی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی: 12 مارس
یک چهارم نهایی: 23/24 مارس و 31 مارس / 1 آوریل 2021
نیمه نهایی: 24/25 آوریل و 1/2 مه 2021
فینال: 16 مه 2021 (گاملا اولوی ، گوتنبرگ)

خداحافظ 32 دور

لیون (مالکان)
وولفسبورگ
بارسلونا
پاری سن ژرمن
بایرن مونیخ
شهر منچستر
اسلاویا پراها
چلسی
روزنگورد
اتلتیکو مادرید
فورتونا هجورینگ
براندبی
LSK Kvinner
BIIK-Kazygurt
زوریخ
اسپارتا پراها
فیورنتینا
آژاکس
گوتنبرگ
یوونتوس
PSV آیندهوون
در ثروت

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی