با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

İkinci eleme turu: kimler geçti?

i̇kinci eleme turu: kimler geçti?

i̇kinci eleme turu: kimler geçti?

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turunda on takım, 24 Kasım Salı günü saat 12: 00'de (CET) canlı olarak yayınlanan son 32 çekilişe giren 22 kulübe katılmak için ilerledi.

Sonuçlar

19 Kasım Perşembe
Gintra Universitetas 0-7 Vålerenga
SFK 2000 Saraybosna 0-2 WFC-2 Kharkiv
Olimpia Cluj 0-1 Lanchkhuti
Vllaznia 0-2 FC Minsk
St.Pölten 1-0 CSKA Moskova

  • Vålerenga'nın ilk kampanyası, 2021 / 22'de Litvanya şampiyonu olarak geri döneceklerinden emin olan eski 16 yarışmacı Gintra'ya galibiyetten sonra devam ediyor.
  • Kharkiv, 18. sırada ortak rekor kıran Saraybosna'yı nakavt ettikten sonra ilk kez 32 tura girdi.
  • Lanchkhuti, açılış turunda bu yarışmada bir maç kazanan ilk Gürcü takımı oldu ve ilk maçlarını sürdürmek için bunu tekrar yaptı.
  • Geçen sezon 16. tura çıkan Minsk, altı yılda beşinci kez eleme turunu tamamladı.
  • St. Pölten, gelecek yıl Rus unvanını koruduktan sonra geri dönecek olan ilk maçına çıkan CSKA'yı mağlup ettikten sonra üst üste altıncı sezonda 32. turda bulunuyor.

18 Kasım Çarşamba
NSA Sofia 0-7 ŽFK Spartak
WFC Pomurje 4-1 Ferencváros
Valur 1-1 Glasgow City (aet, Glasgow kalemlerde 4-3 kazandı)
Górnik Łęczna 2-1 Apollon LFC
Anderlecht 1-2 SL Benfica

  • ŽFK Spartak, üst üste üçüncü sezona eleme hakkı kazanarak bunu başardı.
  • Pomurje, 2014 / 15'ten sonra ikinci kez 32 tura çıktı.
  • Glasgow, bu yarışmada son dört beraberlikten üçünü penaltılarla kazanan ilk üç eleme maçı kazanan takım oldu: 2019/20 turu 16 ve bu sezon iki eleme turu, eski çeyrek finalistleri Valur'u geride bırakacak. önümüzdeki sezon İzlandalı ikincisi olarak dönecek.
  • Górnik Łęczna ilk kez 32 raundunda.
  • Benfica, ilk kampanyasını son 32'ye kadar uzatmak için arkadan geldi.

تقویم مسابقات

32 tur çekilişi: 12:00 CET, 24 Kasım, Nyon
Son 32: 9/10 ve 15/16 Aralık 2020
Son 16 çekilişi: 16 Şubat 2021
Son 16: 3/4 ve 10/11 Mart 2021
قرعه کشی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی: 12 مارس
Çeyrek final: 23/24 Mart ve 31 Mart / 1 Nisan 2021
Yarı final: 24/25 Nisan ve 1/2 Mayıs 2021
فینال: 16 مه 2021 (گاملا اولوی ، گوتنبرگ)

32 tura güle güle

Lyon (sahipleri)
Wolfsburg
بارسلونا
Paris Saint Germain
Bayern München
Manchester City
Slavia Praha
Chelsea
Rosengård
Atletico Madrid
فورتونا هجورینگ
براندبی
LSK Kvinner
BIIK-Kazygurt
Zürih
اسپارتا پراها
Fiorentina
Ajax
Göteborg
یوونتوس
PSV آیندهوون
در ثروت

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی