با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

İsveç vs Hırvatistan önizleme

i̇sveç vs hırvatistan önizleme

14 Kasım Cumartesi günü saat 20: 45'te (CET) Solna'da İsveç, UEFA Uluslar Ligi A3 Grubu'nda Hırvatistan ile karşı karşıya gelecek.

İsveç vs Hırvatistan: Canlı birikim

کجا می توانم بازی را در تلویزیون و #39 تماشا کنم؟

طرفداران می توانند شرکای محلی لیگ ملت های یوفا را در اینجا پیدا کنند

در حالی که آنها ایستاده اند

• İsveç'in kampanyası şimdiye kadar moral bozucu oldu; Dört maçını da kaybettiler ve B Ligine düşmeden kaçma şansları varsa, Hırvatistan'a karşı yenilgiden kaçınmaları gerekiyor.

• Hırvatistan üçüncü sırada, önde gelen ikili Fransa ve Portekiz'den yedi puan geride. Artık final turnuvasına katılamazlar, ancak Solna'da kazanırlarsa küme düşmekten kaçınacaklarından emin olacaklar.

جلسات قبلی

برترین ها: کرواسی 2-1 سوئد

برترین ها: کرواسی 2-1 سوئد

• Andrej Kramarić, Hırvatistan'ın İsveç'i Maç günü 3'te Zagreb'de 2-1 yenerek bugüne kadarki tek Grup A3 puanını elde ederek geç kaldı. Blågult'un Hırvatistan'a karşı oynadığı beş maçtaki genel rekoru cesaret verici değil: W1 L4.

• İsveçliler, Hırvatistan'a karşı önceki iki maçlarını kaybetti: 2003'te Solna'da bir hazırlık maçında 2-1 ve ardından ertesi yıl Göteborg'da FIFA Dünya Kupası elemelerinde 1-0.

آنچه مربیان می گویند

İsveç koçu Janne Andersson : "İyi performans gösterdik, ancak maalesef henüz puan alamadık. Aynı zamanda, bir İsveç milli takımı muhtemelen daha önce birkaç maçta bu kadar iyi bir rakiple karşılaşmadı. Kalmak istiyoruz. A Liginde oynayın ve mümkün olan en iyi rakiple bu zorlu maçları oynayacak şekilde antrenman yapın. Ev sahibi Hırvatistan maçı önemli bir maç olacak. A Ligi'nde kalmak için o maçı kazanmamız bir ön şart. "

سرمربی کرواسی زلاتکو دالیچ : "Önümüzde üç maç daha var ve Dünya Kupası elemeleri Mart ayında başlıyor. Kasım sonunda net bir tabloya sahip olmalıyım ve gerçekçi ve objektif olmalıyız – Hırvatistan Yeni bir takım oluşturuyoruz. Gösterdiğimiz şey iyi, Hırvatistan'ın bir geleceği var. Oyuncular geliyor ve benim görevim Mart ayında rekabetçi bir takım oluşturmak. Hedefleri kabul ettiğimiz için endişeliyim, ancak üzerinde çalışmalıyız o."

بعد

17/11 : Hırvatistan – Portekiz
17/11 : Fransa – İsveç

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی