با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

İsviçre vs Ukrayna önizleme

i̇sviçre vs ukrayna önizleme

İsviçre, 17 Kasım Salı günü saat 20: 45'te CET'de Luzern'de UEFA Uluslar Ligi A4 Grubu'nda Ukrayna ile karşı karşıya gelecek.

İsviçre vs Ukrayna: canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

طرفداران می توانند شرکای محلی لیگ ملت های یوفا را در اینجا پیدا کنند

در حالی که آنها ایستاده اند

• İsviçre, Cumartesi günü İspanya'yı geç kabul ederek kampanyadaki üçüncü çekilişine kaldı (diğer ikisi Almanya'ya karşı geldi). Bu, 2-0 kazanmaları veya üç veya daha fazla gol atmaları koşuluyla Lig B'ye düşmekten yine de kaçınabilecekleri anlamına gelir.

• Ukrayna, Cumartesi günü Almanya'ya 3-1 mağlup olan eksikler nedeniyle zayıflayan bir takımın skoru üç kez açıp postayı vurdu. İspanya ve İsviçre'ye karşı galibiyetler gören bir kampanyada Andriy Shevchenko'nun adamları için pek çok olumlu şey oldu ve bir beraberlikle küme düşmekten kaçınacaklar.

جلسات قبلی

Highlights: Ukraine 2-1 Switzerland

Öne Çıkanlar: Ukrayna 2-1 İsviçre

• Ukrayna, 1. Maçta İsviçre'yi 2-1 yenerken, Lviv'de kazanan Oleksandr Zinchenko kazandı.

• Her iki tarafın da önceki karşılaşmaları berabere sonuçlanmıştı, en ünlüsü 2006 FIFA Dünya Kupası turunda 16'lık bir 0-0'tı. Şu anki Ukrayna patronu Shevchenko bir sonraki penaltı atışında penaltı kaçırdı, ancak tarafı 3-0 kazandı. yine de yerinde vuruşlarda.

Kamplardan manzara

Ukrayna teknik direktörü Andriy Shevchenko : "Orada çok zor bir maç bekliyoruz. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Yeni bir oyuncu çağırabilir miyiz diye düşüneceğiz ama bu kadar kısa sürede yapmak zor. Kaçırmazsak daha fazla oyuncu olursa aynı kadroyu tutacağız. "

İsviçre kaptanı Granit Xhaka : "İspanya'ya karşı en büyük hedefimizi belirledik, bu da elit muhalefete karşı kendimizi savunabileceğimizi ve grupta hayatta kalabileceğimizi kanıtlamaktı. Şimdi Ukrayna'ya karşı son maçımızda bunu tekrar kanıtlamamız gerekiyor."

بعد

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde ilkbaharda takımlar rekabetçi aksiyona geri dönecek.

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی