با توجه به مبلغی که واریز می کنید
برای تو جایزه ما
var بهترین کد تبلیغاتی

بهترین

مقدماتی یورو زیر 21 سال به اوج خود می رسد

مرحله مقدماتی یورو u21 به اوج خود می رسد

مسابقات انتخابی قهرمانی زیر 21 سال اروپا 2021 با برنامه شلوغ مسابقات اکتبر همچنان شکل گرفت.

واجد شرایط به عنوان برنده گروه : انگلستان ، روسیه ، اسپانیا ، دانمارک
برنده گروه یا یکی از پنج نایب قهرمانی برتر : هلند ، سوئیس

طرف های 53 فدراسیون عضو یوفا برای پیوستن به میزبان مشترک مجارستان و اسلوونی در فینال 16 تیم رقابت می کنند. نه برنده گروه و پنج نایب قهرمانی برتر واجد شرایط خواهند بود.

میزهای واجد شرایط


گروه 1

نقطه : ایتالیا (16) ، جمهوری ایرلند (16) ، سوئد (15) ، ایسلند (15) ، ارمنستان (3) ، لوکزامبورگ (3)

ثابت
12/11 : جمهوری ایرلند - ایسلند ، لوکزامبورگ - ایتالیا
17/11 : لوکزامبورگ - جمهوری ایرلند ، ایتالیا - سوئد

سوئیس با برتری مقابل لیختن اشتاین راهی فینال شد

سوئیس ، لیختن اشتاین Getty Images & #39 ؛ i بعد از شکست به فینال می رویم

گروه 2

نقطه : سوئیس (24) ، فرانسه (21) ، گرجستان (12) ، اسلواکی (9) ، آذربایجان (6) ، لیختن اشتاین (3)

ثابت
12/11 : گرجستان - اسلواکی ، لیختن اشتاین - فرانسه ، سوئیس - آذربایجان
16/11 : فرانسه - سوئیس
17/11 : اسلواکی - لیختن اشتاین

3. گروه

نقطه : انگلستان (22) ، اتریش (15) ، آلبانی (11) ، کوزوو (9) ، ترکیه (7) ، آندورا (5)

ثابت
13/11 : ترکیه - اتریش ، کوزوو - آلبانی ، انگلستان - آندورا
17/11 : انگلستان - آلبانی ، ترکیه - کوزوو ، اتریش - آندورا

گروه 4

کرواسی با 10 گل از سن مارینو عبور کرد و سپس یونان را شکست داد

کرواسی سن مارینو را شکست داد و ده گل به ثمر رساند و پس از آن یونان در رده دوم قرار گرفت Getty Images & #39 ؛ i او برنده شد

نقطه : جمهوری چک (18) ، اسکاتلند (17) ، کرواسی (16) ، یونان (13) ، لیتوانی (7) ، سان مارینو (0)

ثابت
12/11 : اسکاتلند - کرواسی ، یونان - جمهوری چک ، لیتوانی - سان مارینو
17/11 : یونان - اسکاتلند ، کرواسی - لیتوانی

گروه 5

نقطه : روسیه (23) ، لهستان (17) ، بلغارستان (15) ، صربستان (12) ، استونی (5) ، لتونی (4)

ثابت
12/11 : بلغارستان - استونی ، لهستان - لتونی

گروه 6

نقطه : اسپانیا (22) ، مقدونیه شمالی (14) ، اسرائیل (12) ، قزاقستان (10) ، مونته نگرو (7) ، جزایر فارو (6)

ثابت
12/11 : اسپانیا - جزایر فارو ، اسرائیل - مقدونیه شمالی
17/11 : مقدونیه شمالی - مونته نگرو ، اسپانیا - اسرائیل ، قزاقستان - جزایر فارو

گروه 7

هلند از هشت بازی مقابل قبرس هشت برد کسب کرد

هلند هشت از هشت را در برابر قبرس و #39 برد گتی ایماژ

نقطه : هلند (24) ، پرتغال (18) ، نروژ (10) ، بلاروس (8) ، قبرس (7) ، جبل الطارق (0)

ثابت
12/11 : پرتغال - بلاروس
15/11 : پرتغال - قبرس ، هلند - بلاروس ،
18/11 : پرتغال - هلند ، جبل الطارق - قبرس

گروه 8

نقطه : دانمارک (25) ، رومانی (19) ، اوکراین (10) ، فنلاند (10) ، ایرلند شمالی (9) ، مالت (1)

ثابت
13/11 : مالت - اوکراین
17/11 : رومانی - دانمارک ، اوکراین - ایرلند شمالی ، مالت - فنلاند

آلمان با شکست مولداوی و سپس بوسنی و هرزگوین صدرنشین گروه 9 شد

آلمان با شکست مولداوی و #39 و سپس بوسنی و هرزگوین و #39 به صدر جدول گروه 9 و #39 رسید. رز گتی ایماژ

گروه 9

نقطه : آلمان (15) ، بلژیک (13) ، بوسنی و هرزگوین (8) ، مولداوی (7) ، ولز (6)

ثابت
13/11 : ولز - مولداوی
17/11 : بوسنی و هرزگوین - بلژیک ، آلمان - ولز

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی