Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

İtalya – Hollanda önizleme

i̇talya - hollanda önizleme i̇talya - hollanda önizleme

İtalya, 14 Ekim Çarşamba günü saat 20.45’te Bergamo’da oynanan UEFA Uluslar Ligi A1 Grubu’nda Hollanda ile karşılaştı.

İtalya-Hollanda: Canlı yapım

Oyunu TV’de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta dururken

Highlights: Netherlands 0-1 Italy

Öne Çıkanlar: Hollanda 0-1 İtalya

• 18 maçta (W14 D4) mağlup olmayan İtalya, Polonya’da Pazar günü yapılan 0-0 berabere kaldıktan sonra Lig A Grup 1’in zirvesinde açık ara önde.

• Hollanda, düşük skorlu bölümde en düşük skoru alan taraf: şimdiye kadar sadece bir gol. Geçen hafta Meksika’ya karşı oynadığı dostluk mağlubiyeti de dahil olmak üzere, üç maçta gol atamadılar.

Önceki toplantılar

• İtalya’nın Hollanda ile önceki 22 maçtaki rekoru W9 D10 L3; Nicolò Barella’nın golü, Grup A1’de tarafların Eylül karşılaşmasında Azzurri’ye 1-0 galibiyet verdi.

• Hollandalılar, UEFA EURO 2008’de açılış maçında Azzurri’yi 3-0 yendikleri için İtalya ile altı karşılaşmada (D3 L3) galibiyet alamadılar.

Koçlar ne diyor

Highlights: Poland 0-0 Italy

Öne Çıkanlar: Polonya 0-0 İtalya

İtalya teknik direktörü Roberto Mancini: “Genç bir takım olarak gelişebiliriz; Polonya ve Hollanda gibi durumlara sahip olduğumuzda çok şansımız oldu ve sadece bir gol attık. Bu grubu kazanmaya ve finale kalmaya çalışacağız. Hollanda pek çok yetenekli gencin olduğu güçlü bir takım. Her oyun gelişiyorlar. Güzel bir oyun olacak, zor bir oyun. İki yıl önce birkaç genç oyuncuyu aramaya başladık. Grup şimdi çok birleşmiş, sadece ihtiyacımız var gelişmeye devam etmek için bu tür oyunları oynayın. ”

Frank de Boer, Hollanda koçu : “Boşnaklara karşı iyi oynamadık, ancak beş iyi şans yarattık. İki senaryo için antrenman yaptık. Grubun sahada hangisini kullanacağına karar vermesi gerekiyor. İşe yaramaz, hızlı bir şekilde B planına geçebiliriz. Her durumda, evdeki oyundan farklı bir şey göreceksiniz. Ben çok pozitifim. ”

Sıradaki

15/11 : Hollanda – Bosna Hersek
15/11
: İtalya – Polonya

Başa dön tuşu