Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

Klopp, UEFA.com

klopp, uefa.com ile konuşuyor

2018 / 19'da Liverpool'u UEFA Şampiyonlar Ligi zaferine ve ardından 2019/20 sezonunda bir nesil içinde ilk Premier Lig şampiyonluğuna götürdükten sonra Jürgen Klopp, Anfield'da büyük bir etki yarattı.

Ancak iddialı kalırken 53 yaşındaki teknik direktör, UEFA.com'a taraflarının futbolda mükemmelliğe asla yaklaşmadığını ve koronavirüs ağırlıklı bu kampanya sırasında oyuncularının baskısını sürdürmeye istekli olduğunu söylüyor.

Sezon için hedeflerde

Memorable Liverpool goals under Klopp

Klopp altında unutulmaz Liverpool golleri

Bu bir sezon değil, bu hayatın içinde kendinizi pozitif ve negatif olarak hedeflerle sınırlamanız gereken bir dönem değil. Sadece hepimiz bu durumu atlatmalıyız. İşte böyle.

Oyuncular için yaptığımız şey inanılmaz derecede yoğun. Hepimiz mutluyuz ve oynadığımız hiçbir alternatif yok. Harika – onu seviyorum, harika – ama hepsi oyuncuların sırtında.

Teslim etmek zorundalar. Oyunu izliyorsunuz ve iyi oynamazlarsa, hala "Bu pek iyi değil!" Diye düşünüyorsunuz. Hafta içinde neler yaşadıklarını düşünmüyorsunuz çünkü hepimizin normal hayatları var, tabii ki oynadığımız oyunların solunda ve sağında.

Ve bu hemen hemen hepimiz için aynı, arkadaşları göremediğiniz, ailenizi göremediğiniz ve tüm bunlar için geçerli. İyileşme sadece uyku değil, sadece tedavi değil. Bu gerçekten kendinize, düşünmek zorunda olduğunuz şeyler değil, düşünmek istediğiniz şeyler hakkında düşünme özgürlüğü veriyor. Şu anda dışarıdaki dünyada, en büyük sorun, bu zamana yeterince sık sahip olmamak ve bizi oldukça gergin tutuyor. En iyi şekilde, her üç günde bir% 110 oranında oynayacağınız bir oyununuz varsa, bu yardımcı olmaz.

Diogo Jota hakkında

Highlights: Atalanta 0-5 Liverpool

Öne Çıkanlar: Atalanta 0-5 Liverpool

Diogo, dürüst olmak gerekirse, onu Wolves için oynarken gördüğüm ilk oyundan beri sevdim. İşte böyle. Açıkçası bunun hakkında hiçbir fikri yoktu, ama benim için her zaman açıktı, ona ulaşabildiğinde ona gideceğim çünkü çok, çok ilginç ve şu ana kadar heyecan verici bir kariyeri vardı: ne yaptı, nerede geldiği hamlelerden, bam bam bam. Gösterdiği disiplini, gösterdiği yaratıcılığı ve gösterdiği arzuyu beğendim. Ve yetenekleri zaten oldukça iyi, bu yüzden işe yarayacağına dair onu imzalamadan önce birçok iyi işaret aldım.

Sportif mükemmelliğe ulaşmak üzerine

Bir insan olarak, bir insan olarak, hayatımda bana çok yardımcı olduğunu fark ettiğim ilk şey, mükemmelliğe gitmek zorunda olmadığım çünkü bu mümkün değil. Denemedim bile; Dürüst olmak gerekirse, her zaman sahip olduğum şeyleri en iyi şekilde yapmaya çalıştım ve hiçbir zaman mükemmelliğe yakın bir yere gitmedi. Futbolda hemen hemen aynı. Yani, her zaman olabildiğince iyi olmaya çalışıyoruz, ama mükemmellik … Bunu hiç görmedim ve çok fazla futbol izliyorum.

2019 final highlights: Liverpool 2-0 Tottenham

2019 finalinde öne çıkanlar: Liverpool 2-0 Tottenham

Mükemmel olmadığınız sürece, gelişmek için alanınız var, bu güzel ve size bir futbol sezonunda, bir futbol kariyeri veya yaşamda karşılaştığınız tüm farklı zorlukların üstesinden gelme dürtüsü veriyor. Yani, mükemmellik konusunda uzman değilim, tabii ki – muhtemelen tam tersi – ama yine de çocuklarımı oraya olabildiğince yaklaşmaya zorlamaya çalışıyorum.

İyileştirme için çok fazla alan var. Üzerinde çalıştığımız şey bu. Ama kendinizi geliştirmeye çalışırken, neyin iyi olduğunu asla unutmamalı ve onu kullanmamalısınız ve biz de bunu yapıyoruz. Bu nedenle, her sabah yapılacak apaçık bir şey değil: "Daha iyi olmalıyız, daha iyi olmalıyız." Hayır, bazı şeylerin o kadar iyi olduğunu biliyoruz ki, bazen onları tutarlı bir şekilde sahaya çıkarmak yeterli olabilir.

Başa dön tuşu