Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

Özel: 'Zlatan'ı evcilleştiremezsiniz'

özel: 'zlatan'ı evcilleştiremezsiniz'

Şimdi 39 yaşında olan Zlatan Ibrahimović, Amerika Birleşik Devletleri'nde geçen iki yılın ardından 2020'de AC Milan'a döndü ve en yüksek seviyede oynamaya devam etmeye kararlıydı.

Ajax, Juventus, Inter Milan, Barcelona, AC Milan, Paris Saint-Germain ve Manchester United ile kupa kazanan İsveçli forvetin kanıtlayacak hiçbir şeyi kalmadı, ancak UEFA.com'a sahada başarılı olmaya kararlı olduğunu söyledi – ve ayrıca bir bilek güreşinde King Kong'u kolayca yenebileceğini söyledi.

Onu motive eden şey hakkında

'As long as I can perform, I will play at a high level'

'Performans yapabildiğim sürece yüksek seviyede oynayacağım'

39 yaşındayım ve yaptığım şeyle artık çalışma yükümlülüğüm yok, ama yaptığım şeye hala bu tutkum var. Asla tatmin olmadım ve her zaman daha fazlasını istiyorum. Benim yaşımda yaptığım gibi performans sergileyen ya da oynayan pek çok oyuncu görmüyorum. Bir oyuncunun 30'un üzerine çıktığı an, düşmeye başladıkları ve oyunu bıraktıkları zamandır. 30'un yukarısı, daha da iyi olmaya başladığım zamandır.

ABD'den sporcuların vücutlarını formda tutmak için bir milyondan fazla [dolardan] fazla para harcadıklarını duydum. 39 yaşındayım. Formdayım. En üst seviyede performans sergilerim. Formda kalmak için sıfır harcıyorum. İşin sırrı ne kadar harcadığınız değil, sır kafanızda – ne kadar istediğiniz, ne kadar fedakarlık etmeye istekli olduğunuz. Sır bu. Zihniyet ve zihniyet hiçbir şeye mal olmaz.

39 yaşında oynama mücadelesi üzerine

Zlatan'ın beyninin 25 yaşında bir bedene sahip olmasını istiyorum! Gençliğime kıyasla şimdi daha hızlı yoruluyorum. Çok uyuyorum çünkü daha çok iyileşmem gerekiyor. Diyelim ki oyunlardan sonra, iyileşmem ve iyi ve gerçekten zinde hissetmem muhtemelen bir günümü aldı. Şimdi iki ila üç güne ihtiyacım var, ki bu yaşım için normal.

Ve oynayabildiğim sürece yüksek seviyede oynayacağım. Performans sergilemeyi bıraktığım gün artık oynamayacağım çünkü canlı hissetmem gerekiyor. Bir şeyi geri verdiğimi hissetmeye ihtiyacım var. Avantajım olmasını istemiyorum çünkü 39 yaşındayım ve "hey, sen yavaşla" diyorlar falan. Hayır, beni dünya çapında düşünmenizi ve beni diğer herkesle karşılaştırmanızı istiyorum, çünkü o zaman kendimi daha da zorlarım.

50'li yaşlarında kim oynayacak: Zlatan mı yoksa [Gianluigi] Buffon mu?

EURO 2004 highlights: Sweden 1-1 Italy

EURO 2004'te öne çıkanlar: İsveç 1-1 İtalya

Buffon… Onun için çok kolay: Sadece hareketsiz durması ve topları engellemesi gerekiyor. Hareket etmem gerekiyor, yaratmam gerekiyor, ateş edebilmem gerekiyor, savunucularla savaşabilmeliyim. Yani, formda kalmadan muhtemelen daha uzun süre kalabilir, ama ben ona zor bir oyun verirdim.

Hayalinizdeki takımda kim cezaları alır: Zlatan mı Lionel Messi mi?

Penaltıları% 100 alırdım çünkü bu takımın kaptanıyım; Cezaları kimin alacağına ben karar veririm. İlk üçünü alırdım, sonra birini ona bırakırdım, sonra sonraki üçünü alır, sonra [sonrakini] ona bırakırdım.

En iyi dövmelere kim sahip: sen mi yoksa David Beckham mı?

Tüm dövmelerim arkamda. Çünkü onları göremiyorum ve onlardan yorulmuyorum, çünkü onları her gün görürsem, onlardan bıkardım. Ve artık dövmeleri bıraktığımı düşünüyorum; Sırtımda daha fazla boşluk yok. Ve bacaklarıma dokunmuyorum çünkü onlar bana armağanlar. Önümde hiçbir şey yapmak istemiyorum.

En iyi kupa dolabına kim sahip: Zlatan mı yoksa Maxwell mi?

Bende olmayan bir tane var: [UEFA] Şampiyonlar Ligi. Onun kabinesiyle benimki arasındaki tek fark bu. İkimiz de harika zaman geçirdik, harika bir kariyer yaptık. Beraber çok sayıda kupa kazandık. O benim futbol dünyasındaki en iyi arkadaşım ve onunla mutluluğu paylaşabildiğim için mutlu ve gururluyum. O harika bir adam. Ve bana katlanmak için çok sabrı var. Bu harika bir yetenek.

Kim daha iyi yaşlanıyor: Zlatan mı yoksa Benjamin Button mı?

Zlatan has been in sensational form for Milan this season

Zlatan bu sezon Milan için heyecan verici bir formda Getty Images

Daha iyisini yapıyorum çünkü bunun canlı kanıtıyım. Benjamin Button sadece uydurma bir hikaye. Ben o film için mükemmel profilim. Gerçek filmi yapıyorum ve Benjamin Button sinema için bir filmdi.

Zlatan ve King Kong arasındaki bilek güreşini kim kazanır?

King Kong'u yok edeceğim. 100%. Onu mahvederim.

Kimin evcilleştirilme olasılığı daha düşük: Zlatan mı yoksa aslan mı?

Zlatan,% 100. Bir aslanı evcilleştirebilirsin ama Zlatan'ı evcilleştiremezsin. Bu farklı bir hayvan.

Başa dön tuşu