De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

Belçika vs Danimarka önizleme

belçika vs danimarka önizleme

Belçika, 18 Kasım Çarşamba günü saat 19.45'te Brüksel'de UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu'nda Danimarka ile karşı karşıya gelecek.

Belçika vs Danimarka: canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Os fãs podem encontrar parceiros de transmissão locais da UEFA Nations League aqui

Onlar ayakta

• Belçika, Danimarka'ya yenilmekten kaçınırsa finale kalacaktır.

• Danimarka Belçika'yı yenerse finale yükselecek.

reuniões anteriores

Highlights: Denmark 0-2 Belgium

Öne Çıkanlar: Danimarka 0-2 Belçika

• Belçika, 1. Maç günü Kopenhag'da karşılaşan Jason Denayer ve Dries Mertens'in golleriyle 2-0 kazandı. Red Devils takımların önceki üç karşılaşmasında galibiyet almamıştı (D1 L2).

• Danimarka, tarafların 14 karşılaşmasında hala marjinal olarak daha iyi durumda: Üç maç berabere kalan Belçika'nın beşine altı galibiyet. Ayrıca gelecek yaz Kopenhag'da UEFA EURO 2020'nin grup aşamasında tekrar buluşacaklar.

O que os treinadores dizem

Roberto Martínez, Belçika teknik direktörü: "[İngiltere'ye karşı 2-0 galibiyet] 50. maçım için mükemmel bir hediye oldu. Maça çok iyi başladık ama ikinci yarıda bazı zorluklar yaşadık. İki gol önde gittiğinizde, bazen iyi oynamak daha zor. Şimdi Leuven'de üç puan kazanarak bir engeli daha aşmalıyız. "

Kasper Hjulmand, treinador dinamarquês :   "Bir Lig A grubunun son gününde final yapabilmek çok büyük bir başarı. On puana sahip olmak ve bir final için Belçika'ya gitmek – bu oyuncu grubunun kalitesi ve Danimarka futbolunda sahip olduğumuz potansiyel. "

Próximo

UEFA Uluslar Ligi final turnuvası 6–10 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Takımlar, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 2021 baharında rekabetçi aksiyona dönecek.

Botão Voltar ao Topo
pt_PTPortuguês