De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

Hırvatistan vs Fransa önizleme

hırvatistan vs fransa önizleme hırvatistan vs fransa önizleme

Hırvatistan, 14 Ekim Çarşamba günü saat 20: 45’de (CET) Zagreb’de UEFA Uluslar Ligi A3 Grubu’nda Fransa ile karşılaştı.

Hırvatistan vs Fransa: Canlı birikim

Onde posso assistir ao jogo na TV?

Os fãs podem encontrar parceiros de transmissão locais da UEFA Nations League aqui

Enquanto eles estão de pé

Highlights: France 4-2 Croatia

Maç Özetleri: Fransa 4-2 Hırvatistan

• Hırvatistan, Pazar günü İsveç’i 2-1 galibiyetle ilk A Ligi 3 puanını aldı ve ziyaretçilerinden dört puan çekilerek bölümde üçüncü oldu.

• Fransa, Pazar günü Portekiz ile 0-0 iç berabere kalırken, bölümün tepesinde üç sayı farkla kazanma şansını kaçırdı. Hız belirleyen iki tarafın da artık yedi puanı var.

reuniões anteriores

• Fransa’nın Eylül ayında A3 Grubu’nda Hırvatistan’a karşı 4-2’lik galibiyeti, rakipleriyle yedi karşılaşmada yenilmedikleri anlamına geliyor: W5 D2.

• Saint-Denis’teki skor çok önemliydi: Les Bleus, Moskova’daki Luzhniki Stadyumu’ndaki 2018 FIFA Dünya Kupası final karşılaşmasında Hırvatistan’ı 4-2 mağlup etti.

O que os treinadores dizem

Highlights: Croatia 2-1 Sweden

Maç Özetleri: Hırvatistan 2-1 İsveç

Hırvatistan teknik direktörü Zlatko Dalić : “Dünya şampiyonları bizi ziyarete geliyor; dünyanın en iyi takımı, ancak bu kampanyanın en zor maçı olsa da kazanmak istiyoruz. Fransızlar yüzünden hata yapmamalıyız. her hatayı cezalandırın. İsveç’e karşı daha disiplinli olmaktan daha sorumlu olmalıyız. Ama korku yok. Neden olsun ki? Evdeyiz. Biraz yorulduk ama onlar da. Hadi tadını çıkaralım. ”

Fransa koçu Didier Deschamps: “Her zaman daha iyisini yapabiliriz. [Pazar günü Portekiz’e karşı] karşı karşıya olduğumuz muhalefetin kalitesiyle önlemler aldık. Bu maçta hücumcular için daha zordu ve kazanmak için son üçte birinde daha iyisini yapmamız gerekiyordu. Geçtiğimiz üç ay içinde, EURO hazırlığına geçmeden önce farklı şeyler yaptık, yanıtlar bulmak için yeni kombinasyonlar denedik. ”

Próximo

14/11 : Suécia - Croácia
14/11
: Portugal - França

Botão Voltar ao Topo
pt_PTPortuguês