De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

Hırvatistan vs Portekiz önizleme

hırvatistan vs portekiz önizleme

Hırvatistan, 17 Kasım Salı günü 20:45 CET'de Split'te UEFA Uluslar Ligi A3 Grubu'nda Portekiz ile karşı karşıya gelecek.

Hırvatistan vs Portekiz: Canlı birikim

Onde posso assistir ao jogo na TV e no #39?

Os fãs podem encontrar parceiros de transmissão locais da UEFA Nations League aqui

Enquanto eles estão de pé

• Hırvatistan'ın Cumartesi günü İsveç'e 2-1 yenilmesi, en azından İsveç'in B Ligine düşmekten kaçınmak için Fransa'ya karşı yaptığı gibi eşleşmeleri gerektiği anlamına geliyor. Hırvatistan şu anda sıralamalarda sadece atılan gollerde üstünlük sağlıyor.

• Portekiz'in şampiyonluk savunması Cumartesi günü Fransa tarafından sona erdi ve Fernando Santos'un takımının ikinci bitirmesi garantili.

reuniões anteriores

Highlights: Portugal 4-1 Croatia

Öne Çıkanlar: Portekiz 4-1 Hırvatistan

• Hırvatistan, 1. Maçta Portekiz'de 4-1 yenildi, João Cancelo, Diogo Jota, João Félix ve André Silva, Avrupa şampiyonları, yaralı Cristiano Ronaldo olmasa bile etkileyici olabileceklerini gösterdiler.

• Hırvatistan, Portekiz'e karşı altı maçta kazanamadı: D1 L5, ancak son iki karşılaşmasında gol atmayı başardılar (ilk dört maçlarında başaramadıkları bir şey).

Kamplardan manzara

Portekiz teknik direktörü Fernando Santos : "Son yıllarda Hırvatistan Avrupa'nın en güçlü takımlarından biri oldu; Dünya Kupası ikincisi oldukları için kolayca ilk onda yer alıyorlar. Her şeyimizi vermeliyiz. Bu dostluk değil. Olacak. Oyuncuların oynadıkları oyunların sayısı nedeniyle [takımda] değişiklik olabilir. "

Portugal training on the eve of the match

Getty Images aracılığıyla AFP maç arifesinde Portekiz antrenmanı

Hırvatistan teknik direktörü Zlatko Dalić : "2018 Dünya Kupası'nda ikinciliği bitirdik ve EURO 2020 eleme grubumuzda gezindik . Şu anda yeterince iyi olmadığımızı biliyorum ama gerçek bu. Şikayet etmektense, olduğumu göstereceğim Hırvatistan'dan sorumlu olmaktan gurur duyuyorum. Hala kendime güveniyorum ve zorluklar karşısında devam etmek için motive oluyorum. "

Dominik Livaković, Hırvatistan kalecisi : "Onlara karşı ilk maçımızda olduğundan daha iyi bir izlenim bırakmak istiyoruz. Evimizde oynuyoruz, motive oluyoruz; neden galibiyet aramayalım?"

Próximo

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde ilkbaharda takımlar rekabetçi aksiyona geri dönecek.

Botão Voltar ao Topo