De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

İlk eleme turu 3 Kasım

lk eleme turu i̇lk eleme turu 3 kasım ‘de başlıyor

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi sezonu, ilk eleme turu – 3 ve 4 Kasım’da oynanacak 20 tek bacaklı beraberlikle başlıyor.

  • Tam zamanlama
  • Kazananlar, 6 Kasım’daki ikinci eleme turu çekilişine ilerlerken, 18 ve 19 Kasım’da o aşamada on galip, ardından 32 kulübe verilen 22 kulübe katılırlar.
  • İlk maça çıkan oyuncular: ALG Spor, Benfica, CSKA Moskva, Ramat HaSharon, Kamenica Sasa, Lanchkhuti, Okzhetpes, Racing FC Union, Vålerenga
  • KÍ Klaksvík ve SFK 2000 Saraybosna rekor bir 18. sezona giriyor, 32 yarışmacı Brøndby’ye eşit (Saraybosna’yı sevenler art arda 18. yıl Avrupa’da)
  • Glasgow City geçen sezon ikinci kez çeyrek finale yükseldi; Valur bu aşamayı 2005/06’da yaptı ve bu turdaki rakipleri HJK Helsinki oraya 2002/03’te ulaştı.
  • Geçen sezon Arnavutluk’ta Vllaznia ve Kosovalı Mitrovica, kendi ülkelerinden 32 tura çıkan ilk takımlar oldu.
  • FC Minsk, Gintra Universitetas ve Olimpia Cluj daha önce 16. tura çıktı.
  • Spartak, geçen sezonun ön eleme turunda Anenii Noi’yi 12-0 yendi
  • Anderlecht, geçen sezonun ön eleme turunda Brüksel’de Linfield’ı 3-1 mağlup etti
  • Olimpia Cluj, 2012/13 ve 2018/19 eleme turlarında Birkirkara’yı mağlup etti

3 Kasım

Vllaznia – ALG Spor
Olimpia Cluj – Birkirkara
SFK 2000 Saraybosna – Ramat Hasharon
Ferencváros – Racing FC Union Lüksemburg

4 Kasım

Glasgow City reached last season's quarter-finals

Glasgow City geçen sezonun çeyrek finaline ulaştı Getty Images

Okzhetpes vs Lanchkhuti
WFC-2 Kharkiv vs Alashkert
Pomurje – Breznica Pljevlja
NSA Sofia – Kamenica Sasa
PAOK ve SL Benfica
Gintra Universitetas – Slovan Bratislava
Apollon LFC ve Swansea City
FC Minsk – Rīgas FS
CSKA Moskva – Flora Tallinn
St.Pölten – Mitrovica
Valur – HJK Helsinki
Górnik Łęczna – ŽNK Split
Vålerenga – KÍ Klaksvík
ŽFK Spartak ve Agarista-ȘS Anenii Noi
Anderlecht – Linfield
Glasgow City – Peamount United

Calendário do torneio

İlk eleme turu: 3/4 Kasım
İkinci eleme turu çekilişi: 12:00 CET, 6 Kasım, Nyon
İkinci eleme turu: 18/19 Kasım
32 tur çekilişi: 12:00 CET, 24 Kasım, Nyon
Son 32: 8/9 ve 15/16 Aralık
Son 16 çekiliş: 18 Aralık
Últimas 16: 3/4 e 10/11 de março
Sorteio das quartas e semifinais: 12 de março
Quartas de final: 23/24 de março e 31 de março / 1 de abril
Semifinais: 24/25 de abril e 1/2 de maio
Final: 16 Mayıs (Gamla Ullevi, Gothenburg)

Botão Voltar ao Topo
pt_PTPortuguês