De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

Grup aşaması fikstürleri ve sonuçları

grup aşaması grup aşaması fikstürleri ve sonuçları

  • Aksi belirtilmedikçe tüm maçlar 21:00 CET’de oynanacaktır.
  • Puan Durumu

Fantezi Futbol oynayın


1. maç

20 Ekim Salı

Highlights: Paris 1-2 Man. United

Öne Çıkanlar: Paris 1-2 Adam. Birleşik

Grupo E : Chelsea 0-0 Sevilla, Rennes 1-1 Krasnodar
Grupo F : Zenit 1-2 Club Brugge, Lazio 3-1 Dortmund
Grupo G : Dynamo Kyiv 0-2 Juventus, Barcelona 5-1 Ferencváros
Grupo H : Paris 1-2 Manchester United, Leipzig 2-0 İstanbul Başakşehir

21 Ekim Çarşamba

Highlights: Real Madrid 2-3 Shakhtar Donetsk

Maç Özeti: Real Madrid 2-3 Shakhtar Donetsk

grupo A : Salzburg 2-2 Lokomotiv Moskva, Bayern 4-0 Atlético Madrid
B Grubu : Real Madrid 2-3 Shakhtar Donetsk, Internazionale 2-2 Mönchengladbach
Grupo C : Manchester City 3-1 Porto, Olympiacos 1-0 Marsilya
Grupo D : Ajax 0-1 Liverpool, Midtjylland 0-4 Atalanta

2. maç

27 Ekim Salı

grupo A : Lokomotiv Moskva – Bayern (18:55 CET), Atlético Madrid – Salzburg
B Grubu : Shakhtar Donetsk – Internazionale (18:55 CET), Mönchengladbach – Real Madrid
Grupo C : Porto – Olympiacos, Marseille – Manchester City
Grupo D : Liverpool – Midtjylland, Atalanta – Ajax

28 Ekim Çarşamba

Grupo E : Krasnodar – Chelsea (18:55 CET), Sevilla – Rennes
Grupo F : Dortmund – Zenit, Club Brugge – Lazio
Grupo G : Juventus – Barcelona, Ferencváros – Dynamo Kyiv
Grupo H : İstanbul Başakşehir – Paris (18:55 CET), Manchester United – Leipzig

3. maç

Ronaldo v Messi: Watch their best Group Stage goals

Ronaldo v Messi: Grup Aşamasındaki en iyi gollerini izleyin

3 Kasım Salı

Grup A : Lokomotiv Moskva – Atlético Madrid (18:55 CET), Salzburg – Bayern
B Grubu : Shakhtar Donetsk – Mönchengladbach (18:55 CET), Real Madrid – Internazionale
Grupo C : Manchester City – Olympiacos, Porto – Marsilya
Grupo D : Midtjylland – Ajax, Atalanta – Liverpool

4 Kasım Çarşamba

Grupo E : Sevilla – Krasnodar, Chelsea – Rennes
Grupo F : Zenit – Lazio (18.55 CET), Club Brugge – Dortmund
Grupo G : Barcelona – Dynamo Kyiv, Ferencváros – Juventus
Grupo H : İstanbul Başakşehir – Manchester United (18:55 CET), Leipzig – Paris

4. maç

24 Kasım Salı

Grupo E : Krasnodar – Sevilla (18:55 CET), Rennes – Chelsea (18:55 CET)
Grupo F : Lazio – Zenit, Dortmund – Club Brugge
Grupo G : Dinamo Kyiv – Barselona, Juventus – Ferencváros
Grupo H : Manchester United – İstanbul Başakşehir, Paris – Leipzig

25 Kasım Çarşamba

grupo A : Atlético Madrid – Lokomotiv Moskva, Bayern – Salzburg
Grupo B : Mönchengladbach – Shakhtar Donetsk (18:55 CET), Internazionale – Real Madrid
Grupo C : Olympiacos – Mancheste r City (18:55 CET), Marsilya – Porto
Grupo D : Liverpool – Atalanta, Ajax – Midtjylland

5. maç

1 Aralık Salı

grupo A : Lokomotiv Moskva – Salzburg (18:55 CET), Atlético Madrid – Bayern
B Grubu : Shakhtar Donetsk – Real Madrid (18:55 CET), Mönchengladbach – Internazionale
Grupo C : Marsilya – Olympiacos, Porto – Mancheste r City
Grupo D : Liverpool – Ajax, Atalanta – Midtjylland

Great Juventus goals against Dynamo Kyiv

Dinamo Kiev’e karşı büyük Juventus golleri

2 Aralık Çarşamba

Grupo E : Krasnodar – Rennes (18:55 CET), Sevilla – Chelsea
Grupo F : Dortmund – Lazio, Club Brugge – Zenit
Grupo G : Juventus – Dynamo Kyiv, Ferencváros – Barcelona
Grupo H : İstanbul Başakşehir – Leipzig (18:55 CET), Manchester United – Paris

6. maç

8 Aralık Salı

Grupo E : Chelsea – Krasnodar, Rennes – Sevilla
Grupo F : Zenit – Dortmund (18:55 CET), Lazio – Club Brugge (18:55 CET)
Grupo G : Barcelona – Juventus, Dinamo Kyiv – Ferencváros
Grupo H : Paris – İstanbul Başakşehir, Leipzig – Manchester United

Quarta-feira, 9 de dezembro

grupo A : Bayern – Lokomotiv Moskva, Salzburg – Atlético Madrid
B Grubu : Real Madrid – Mönchengladbach, Internazionale – Shakhtar Donetsk
Grupo C : Manchester City – Marseille, Olympiacos – Porto
Grupo D : Ajax – Atalanta (18:55 CET), Midtjylland – Liverpool (18:55 CET)

Son 16

Çekiliş: 14 Aralık
İlk bacaklar: 16/17 ve 23/24 Şubat
İkinci etaplar: 9/10 ve 16/17 Mart

Çeyrek finaller

Çekiliş: 19 Mart
İlk bacaklar: 6/7 Nisan
İkinci etaplar: 13/14 Nisan

Yarı finaller

Çekiliş: 19 Mart
İlk bacaklar: 27/28 Nisan
İkinci etaplar: 4/5 Mayıs

Final

Atatürk Olimpiyat Stadı, İstanbul: 29 Mayıs

Botão Voltar ao Topo