De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

İzlanda vs Belçika önizleme

i̇zlanda vs belçika önizleme i̇zlanda vs belçika önizleme

İzlanda, 14 Ekim Çarşamba günü 20:45 CET’de Reykjavik’te UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu’nda Belçika ile karşılaşacak.

İzlanda vs Belçika: Canlı birikim

Onde posso assistir ao jogo na TV?

Os fãs podem encontrar parceiros de transmissão locais da UEFA Nations League aqui

Enquanto eles estão de pé

Highlights: Belgium 5-1 Iceland

Öne Çıkanlar: Belçika 5-1 İzlanda

• Danimarka’ya Pazar günkü 3-0’lık ev kaybı, İzlanda’yı Grup 2’nin dibinde dört puan geride bıraktı. Antrenör Erik Hamrén, Aron Gunnarsson, Alfred Finnbogason, Jóhann Gudmundsson ve Ragnar Sigurdsson’ın Belçika’ya karşı oynamayacağını söyledi.

• İngiltere’de 2-1’lik bir yenilgi, Red Devils’in 13 maçlık yenilmezlik serisini (W12 D1) sona erdirdi, ancak Belçika, 2. Grup liderlerinin sadece bir puan gerisinde kaldı.

reuniões anteriores

• Belçika, İzlanda ile önceki 12 karşılaşmasının hepsini kazandı ve son olarak Eylül ayındaki ilk UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu karşılaşmasında 5-1 yendi.

• İzlanda en az puan aldı; 1957 FIFA Dünya Kupası elemelerinde evlerinde Red Devils’e 5-2 kaybettikleri için Belçika’ya karşı önceki sekiz maçında bunu yapmamışlardı.

O que os treinadores dizem

Highlights: Iceland 0-3 Denmark

Öne Çıkanlar: İzlanda 0-3 Danimarka

Treinador da Islândia, Erik Hamrén : “Altı gün içinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak üç zor maç yaptık. Bu maçlar için hedefim, mümkün olduğunca az oyuncunun üç maça da başlayabilmesiydi. Bu iş daha mı zor? Milletler Ligi’nde zor rakiplerimiz var ve puan almak çok zor. ”

Roberto Martínez, Belçika teknik direktörü: “İlk yarıda [İngiltere’ye karşı yenilgide] çok iyi oynadık, ancak ikinci yarı yeterince iyi değildi. Bu yüzden maçı kaybedersiniz. Birkaç iyi şansımız olmasına rağmen. Kaybetmek utanç verici. . ”

Próximo

15/11 : Dinamarca - Islândia
15/11 : Bélgica - Inglaterra

Botão Voltar ao Topo
pt_PTPortuguês