De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

Ön yuvarlak kılavuz

ön yuvarlak kılavuz

ön yuvarlak kılavuz

UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi ön turu Pazar gününe kadar devam edecek ve bir kereye mahsus berabere kalan dokuz takıma 9 Aralık'taki 32 berabere turunda onaylanmış olacak.

  • Futsal Gentofte – Leo Futsal Club ve Futsal Mirerva – PYF Saltiers maçları iptal edildi ve UEFA Kontrol, Etik ve Disiplin Kurulu konu hakkında karar verecek.
  • Pesaro, geçen yıl iki geç Murcia FS golünün elit tur kararını 3-1'den 3-3'e geri çektiğinde finalde yer alamadı (Pesaro'nun galibiyete ihtiyacı vardı)
  • Araz Naxçivan 2014'te bronz madalya aldı
  • Chrudim ve Araz 15. kez giriyorlar, 14. için Encamp: sadece Kairat Almaty (32. turda 17. sırada) yer aldı.
  • İlk 15 yarışmacı arasında, bu yaz Inter'den Ricardinho ve Ortiz ile birden fazla şampiyona imza atan Fransız ACCS Asnières Villeneuve 92 yer alıyor.
  • Tüm ilk oyuncular: Olmissum, Crvena zvezda, United Galati, FC Salines, FC Prishtina, ACCS Asnières Villeneuve 92, Hammarby, Petro-w, Akaa, Piyalepaşa, Utleira Idrettslag, Dolphins Ashdod, Cherno More Varna, Swansea Üniversitesi, Rosario Futsal
  • Tüm UEFA futsal maçları bir sonraki duyuruya kadar kapalı kapılar ardında oynanacaktır.
  • 32 turda giriyor: Barça (sahipleri), Inter FS, Sporting CP, Kairat Almaty, Benfica, KPRF, TTG-Ugra, Aktobe, Dobovec

Sonuçlar / fikstürler

24 Kasım Salı
Vytis 3-1 Hammarby

25 Kasım Çarşamba
Rekor Bielsko-Biała 6-0 Swansea Üniversitesi
ACCS Asnières Villeneuve 92 7-3 Crvena zvezda
Priştine Futsal 3-0 Tiran

26 Kasım Perşembe
Omonia Lefkoşa 6-0 Fiorentino

27 Kasım Cuma
Futsal Team Charleroi vs Lynx FC

28 Kasım Cumartesi
Petro-w – Lučenec
Kherson – Rosario Futsal
AEK Futsal Club – Araz Naxçivan
Viten Orsha – Cherno More Varna
Allstars Wiener Neustadt – Luxol St. Andrews
Utleira Idrettslag – Hovocubo
Tiflis Devlet Üniversitesi vs Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal – Piyalepaşa
FC Encamp ve FC Salines
Titograd vs Pesaro
Chrudim – Akaa
Olmissum vs SMS Viimsi

29 Kasım Pazar
United Galati – Yunuslar Ashdod
Differdange – London Helvecia (Cosnes-et-Romain, Fransa'da oynanan)
Shkupi 1927 – Blue Magic FC Dublin

Maç takvimi

32 Turu: 12-17 Ocak (çekiliş: 9 Aralık)
16-21 Şubat (çekiliş: tbc)
Finaller (Çeyrek final, Yarı final, Final): Nisan / Mayıs tbc

Botão Voltar ao Topo
pt_PTPortuguês