De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

Portekiz vs Fransa önizleme

portekiz vs fransa önizleme

Portekiz, 14 Kasım Cumartesi günü saat 20.45'te (CET) Lizbon'da UEFA Uluslar Ligi A3 Grubu'nda Fransa ile karşı karşıya gelecek.

Portekiz vs Fransa: Canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Os fãs podem encontrar parceiros de transmissão locais da UEFA Nations League aqui

Enquanto eles estão de pé

• Portekiz, A3 Grubunun zirvesinde yenilmezdir ve üstün gol farkıyla Fransa'ya liderlik eder; Les Bleus'un +4'üne kıyasla +8. Sahipler, altı rekabetçi oyunda yenilmezler (W5 D1). Está dio do SL Benfica'daki son maçlarının her ikisi de berabere sonuçlandı.

• Fransa, 11 maçlık rakipsiz bir rekabet ortamında (W9 D2). Está dio do SL Benfica'daki tek önceki maçını kazandılar: UEFA EURO 2004'te İngiltere'ye karşı 2-1 galibiyet.

reuniões anteriores

Destaques: França 0-0 Portugal

Destaques: França 0-0 Portugal

• Dünya şampiyonları, 3. Maçta Saint-Denis'te taraflar bir araya geldiğinde Avrupa şampiyonlarını 0-0 berabere tuttu. Fransa takımların rekabetçi toplantılarından (W3 D1 L1) daha iyiydi, ancak bu tek başına yenilgi acı vericiydi 1: UEFA EURO 2016 finalinde Stade de France'da uzatmadan sonra 1-0.

• Dostluk maçları da dahil olmak üzere Fransa, 1947'de 4-2'lik bir başarı ile başlayan Portekiz'e karşı son beş deplasman maçını kazandı. Son olarak 2015'te Lizbon'daki Está dio José Alvalade'de 1-0 kazandı, Mathieu Valbuena golü attı. tek hedef.

O que os treinadores dizem

Portekiz teknik direktörü Fernando Santos : "Son dörde ulaşmak ve şampiyonluğu savunmaya çalışmak için net bir hedef var. Genişletilmiş kadromuzdaki oyunculara bakma fırsatını yakalayabiliriz. Paulinho ve Pedro Neto bunun bir parçası. Hepsi çok iyi olduğunu düşündüğüm 40 veya 50 oyuncunun listesi. Güvenmediğim veya kaliteye sahip olmadığım hiçbiri yok. "

Fransa koçu Didier Deschamps : "Tükenmişlik riski olduğunu söyleyemem, ancak zindelik hesaba katılması gereken bir şey. Geçtiğimiz haftalarda oyuncular dokuz maçta oynadı: Avrupa müsabakaları da dahil olmak üzere her üç günde bir . Uluslararası oyunculardan birinin kulübün yedek kulübesinde başladığını gördüğümde rahatlamadığımı söyleyemem! Bu takvime ve biraz korkutucu olan sıhhi duruma adapte oluyoruz, bu yüzden hazırlanıyoruz ayrıca psikolojik açıdan: örneğin boş stadyumlarda oynamak zorunda kalmak. "

Próximo

17/11 : Hırvatistan – Portekiz
17/11 : Fransa – İsveç

Botão Voltar ao Topo
pt_PTPortuguês