De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

Ön tur Salı

ön tur salı başlıyor

ön tur salı

UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi ön eleme turu 24-29 Kasım tarihleri arasında oynanacak ve tek seferlik beraberliğin 23 galibi 9 Aralık'taki 32 beraberlik turunda zaten onaylanan dokuz takıma katılıyor.

  • Pesaro, geçen yıl iki geç Murcia FS golünün elit tur kararını 3-1'den 3-3'e geri çektiğinde finalde yer alamadı (Pesaro'nun galibiyete ihtiyacı vardı)
  • Araz Naxçivan 2014'te bronz madalya aldı
  • Chrudim ve Araz 15. kez giriyorlar, 14. için Encamp: sadece Kairat Almaty (32. turda 17. sırada) yer aldı.
  • İlk 15 yarışmacı arasında, bu yaz Inter'den Ricardinho ve Ortiz ile birden fazla şampiyona imza atan Fransız ACCS Asnières Villeneuve 92 yer alıyor.
  • Tüm ilk oyuncular: Olmissum, Crvena zvezda, United Galati, FC Salines, FC Prishtina, ACCS Asnières Villeneuve 92, Hammarby, Petro-w, Akaa, Piyalepaşa, Utleira Idrettslag, Dolphins Ashdod, Cherno More Varna, Swansea Üniversitesi, Rosario Futsal
  • Tüm UEFA futsal maçları bir sonraki duyuruya kadar kapalı kapılar ardında oynanacaktır.
  • 32 turda giriyor: Barça (sahipleri), Inter FS, Sporting CP, Kairat Almaty, Benfica, KPRF, TTG-Ugra, Aktobe, Dobovec

Maç programı

24 Kasım Salı
Vytis ve Hammarby

25 Kasım Çarşamba
Swansea University – Bielsko-Biała Bilançosu
ACCS Asnières Villeneuve 92 ile Crvena zvezda
Priştine Futsal – Tiran

26 Kasım Perşembe
Omonia Nicosia – Fiorentino
Futsal Mirerva vs PYF Saltiers

27 Kasım Cuma
Futsal Gentofte vs Leo Futsal Kulübü
Futsal Team Charleroi vs Lynx FC

28 Kasım Cumartesi
Viten Orsha – Cherno More Varna
Petro-w – Lučenec
Kherson – Rosario Futsal
Allstars Wiener Neustadt – Luxol St. Andrews
Utleira Idrettslag – Hovocubo
Tiflis Devlet Üniversitesi vs Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal – Piyalepaşa
FC Encamp ve FC Salines
Titograd vs Pesaro
Chrudim – Akaa
Olmissum vs SMS Viimsi

29 Kasım Pazar
United Galati – Yunuslar Ashdod
Differdange – Londra Helvecia
AEK Futsal Club – Araz Naxçivan
Shkupi 1927 – Blue Magic FC Dublin

Maç takvimi

32 Turu: 12-17 Ocak (çekiliş: 9 Aralık)
16-21 Şubat (çekiliş: tbc)
Finaller (Çeyrek final, Yarı final, Final): Nisan / Mayıs tbc

Botão Voltar ao Topo
pt_PTPortuguês