De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

İspanya vs Almanya önizleme

i̇spanya vs almanya önizleme

İspanya, 17 Kasım Salı günü saat 20.45'te UEFA Uluslar Ligi A4 Grubu'nda Almanya ile karşı karşıya gelecek.

İspanya vs Almanya: canlı birikim

Onde posso assistir ao jogo na TV e no #39?

Os fãs podem encontrar parceiros de transmissão locais da UEFA Nations League aqui

Enquanto eles estão de pé

• Almanya, Cumartesi akşamı Ukrayna'yı yenmek için arkadan gelerek İspanya'dan uzaklaşarak son güne doğru ilerliyor. Joachim Löw'ün yenilmemiş tarafı için Sevilla'da bir beraberlik yeterli olacaktır (W2 D3).

• İspanya, İsviçre'nin elinde olduğu için bölümün tepesindeki inisiyatifi kaybetti ve Sergio Ramos'un iki ikinci yarı cezasını kaçırmasının ardından Gerard Moreno'nun son vuruşunda bir puan kaptı. Luis Enrique'nin tarafı, önceki A4 Grup iç saha maçlarının ikisini de kazandı.

reuniões anteriores

Highlights: Germany 1-1 Spain

Maç Özetleri: Almanya 1-1 İspanya

• İspanya, tarafların ilk Grup A4 karşılaşmasında 1-1 berabere kaldı, José Luis Gayà, Timo Werner'ın ev sahibi tarafa liderlik etmesinden sonra ek bir süre ekolayzeri yaptı. Karşılaşma, 2018'de Düsseldorf'ta oynanan hazırlık maçında benzer bir sonucun ardından tarafların arka arkaya ikinci 1-1 berabere kalmasıydı.

• Almanya, İspanya ile rekabete dayalı toplantılarda hala neredeyse avantaja sahip (W4 D3 L3), ancak bu boşluk kapanıyor: tarafların son dört rekabetçi karşılaşmasında kazanamadılar: D2 L2.

Kamplardan manzara

Gerard Moreno, İspanya forvet : "Her şey bizim elimizde Almanya'ya karşı ve orada onlara karşı gerçekten iyi oynadık. Cesurduk. Sahip olduğumuz bu oyuncu grubuna çok güveniyorum ve teslim edeceğimizi biliyorum."

Takip etmek için daha fazlası

Próximo

UEFA Uluslar Ligi final turnuvası 6-10 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde takımlar baharda rekabetçi aksiyona dönecek.

Botão Voltar ao Topo
pt_PTPortuguês