De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

İsviçre vs Ukrayna önizleme

i̇sviçre vs ukrayna önizleme

İsviçre, 17 Kasım Salı günü saat 20: 45'te CET'de Luzern'de UEFA Uluslar Ligi A4 Grubu'nda Ukrayna ile karşı karşıya gelecek.

İsviçre vs Ukrayna: canlı birikim

Onde posso assistir ao jogo na TV e no #39?

Os fãs podem encontrar parceiros de transmissão locais da UEFA Nations League aqui

Enquanto eles estão de pé

• İsviçre, Cumartesi günü İspanya'yı geç kabul ederek kampanyadaki üçüncü çekilişine kaldı (diğer ikisi Almanya'ya karşı geldi). Bu, 2-0 kazanmaları veya üç veya daha fazla gol atmaları koşuluyla Lig B'ye düşmekten yine de kaçınabilecekleri anlamına gelir.

• Ukrayna, Cumartesi günü Almanya'ya 3-1 mağlup olan eksikler nedeniyle zayıflayan bir takımın skoru üç kez açıp postayı vurdu. İspanya ve İsviçre'ye karşı galibiyetler gören bir kampanyada Andriy Shevchenko'nun adamları için pek çok olumlu şey oldu ve bir beraberlikle küme düşmekten kaçınacaklar.

reuniões anteriores

Highlights: Ukraine 2-1 Switzerland

Öne Çıkanlar: Ukrayna 2-1 İsviçre

• Ukrayna, 1. Maçta İsviçre'yi 2-1 yenerken, Lviv'de kazanan Oleksandr Zinchenko kazandı.

• Her iki tarafın da önceki karşılaşmaları berabere sonuçlanmıştı, en ünlüsü 2006 FIFA Dünya Kupası turunda 16'lık bir 0-0'tı. Şu anki Ukrayna patronu Shevchenko bir sonraki penaltı atışında penaltı kaçırdı, ancak tarafı 3-0 kazandı. yine de yerinde vuruşlarda.

Kamplardan manzara

Ukrayna teknik direktörü Andriy Shevchenko : "Orada çok zor bir maç bekliyoruz. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Yeni bir oyuncu çağırabilir miyiz diye düşüneceğiz ama bu kadar kısa sürede yapmak zor. Kaçırmazsak daha fazla oyuncu olursa aynı kadroyu tutacağız. "

İsviçre kaptanı Granit Xhaka : "İspanya'ya karşı en büyük hedefimizi belirledik, bu da elit muhalefete karşı kendimizi savunabileceğimizi ve grupta hayatta kalabileceğimizi kanıtlamaktı. Şimdi Ukrayna'ya karşı son maçımızda bunu tekrar kanıtlamamız gerekiyor."

Próximo

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde ilkbaharda takımlar rekabetçi aksiyona geri dönecek.

Botão Voltar ao Topo