De acordo com o valor que você depositar
para você nosso bônus
var código promocional beststav

beststav

Salı: nelere dikkat edilmeli

salı nelere dikkat edilmeli salı: nelere dikkat edilmeli Andrea Pirlo, Lionel Messi ve Neymar, Salı günü UEFA Şampiyonlar Ligi dönerken açılış gecesinin yıldızları olmayı umuyor.

Fantezi Futbol oynayın

Salı günkü fikstürler
E Grubu
: Rennes – Krasnodar (21: 00CET)
E Grubu : Chelsea – Sevilla (21: 00CET)
F Grubu : Zenit – Club Brugge (18: 55CET)
F Grubu : Lazio – Dortmund (21: 00CET)
G Grubu : Dynamo Kyiv – Juventus (18.55CET)
G Grubu : Barselona – Ferencváros (21: 00CET)
H Grubu : Paris – Man. Birleşik (21: 00CET)
H Grubu : Leipzig – Başakşehir (21: 00CET)

Andrea Pirlo eski patronuna nasıl karşı koyacak?

Harika Andrea Pirlo anlarını izleyin

1995’te Mircea Lucescu, orta saha oyuncusu Andrea Pirlo’ya 16’da Serie A’daki ilk maçını verdi. 25 yıl kadar sonra, Lucescu, UEFA Şampiyonlar Ligi’ne Juventus ile ilk kez antrenörlük yaptığında Lucescu karşı tarafta olacak. 75 yaşındaki Dinamo Kyiv patronu, genç Pirlo’yu şöyle hatırlıyor: “İnanılmaz, olgun; şimdi olduğu gibi olgun. ” 41 yaşındaki oyuncu, yıldız forvet Cristiano Ronaldo yokken bile Ukrayna’daki eski akıl hocasını geride bırakabilir mi?

Avrupa’nın en popüler mülklerinden birinin ilk kez sahneye çıktığını görün

Pirlo gibi, orta saha oyuncusu Eduardo Camavinga da en iyi şekilde selam verdiğinde 16 yaşındaydı ve daha sonra Rennes oyuncusu, Eylül 17’de UEFA Uluslar Ligi’nde yer aldığı 1914’ten beri Fransa’nın en genç üst düzey uluslararası ilk maçına çıkan oyuncusu oldu. Rennes’in dikkatini çekmeli Krasnodar’a karşı grup aşamasındaki ilk maç; eski Rennes gençlik koçu Landry Chauvin’in dediği gibi: “Topu hayata geçiren bu sadeliğe sahip.”

Messi, Ferencváros ile aradaki farkı kapatacak mı?

Ronaldo’nun izole edilmesiyle Lionel Messi, tüm zamanların UEFA Şampiyonlar Ligi sıralamasında en üst sıralarda yer alan iki megastar arasındaki 15 gollü uçurumu daraltma şansına sahip. Ferencváros, Camp Nou’yu ziyaret eder, ancak Messi, bir Macar tarafıyla sevgiyle yaptığı tek geçmiş karşılaşmasını hatırlamayacak. 18 yaşındayken Arjantin’deki ilk maçını Ağustos 2005’te Magyar’lara karşı bir hazırlık maçı yaptı. Geldikten sonra iki dakika içinde uğurlandı.

Immobile, Dortmund’a değerini gösterebilir mi?

2018/19 turunda 16 öne çıkan maçlar: Paris 1-3 Erkekler. Birleşik

Geçen sezon ESM Altın Ayakkabı’yı 36 lig golüyle kazanmak için Robert Lewandowski’yi geride bırakmak Lazio’nun Ciro Immobile’ı için belli bir memnuniyet getirecek. Forvet, 2014’te Dortmund’u Bayern için terk ettiğinde Lewandowski’nin yerini aldı, ancak Almanya’daki tek sezonunda düşük performans gösterdi: tüm yarışmalarda 34 maçta on gol. Lazio, Dortmund’u karşılarken, 30 yaşındaki oyuncunun kapanma şansı vardır.

Paris United’a Karşı: İntikam Görevi

Bu yıl 6 Mart’ta, Marcus Rashford, Paris’teki cezasının çarpıcı bir şekilde 16’lık bir geri dönüş turunu tamamlamasının bir yılını kutlamak için bir Instagram paylaştı.Reds Devils, Parc des’de 3-1’lik bir başarı ile ilerlemek için 2-0’lık bir ev mağlubiyetini devirdi. Prensler. Rashford “Ne gece” diye yazdı; Her iki bacağını da kenardan izleyen Neymar, Fransız şampiyonlarının geri dönmesine yardım etmek için sabırsızlanacak.

Botão Voltar ao Topo
pt_PTPortuguês