Yatırdığınız miktara göre
sizlere bonusumuz
var Promosyon kodu beststav

beststav

Şampiyonlar Ligi mekan değişiklikleri

şampiyonlar ligi mekan değişiklikleri

şampiyonlar ligi mekan değişiklikleri

10/02/2021: Atlético de Madrid – Chelsea

UEFA, Club Atlético de Madrid ile Chelsea FC arasındaki UEFA Şampiyonlar Ligi turunun 16. maçının Bükreş'teki Arena Naţională'da oynanacağını resmen onaylayabildi. Maçın tarihi (23 Şubat 2021) ve başlama saati (21:00 CET) aynı kalacak.

UEFA, destekleri ve yakın işbirlikleri için Club Atlético de Madrid ve Chelsea FC'ye ve yardımları için Romanya Futbol Federasyonu'na ve maçı düzenlemeyi kabul ettikleri için şükranlarını sunar.

08/02/2021: Mönchengladbach – Manchester City

UEFA, Borussia VfL 1900 Mönchengladbach ile Manchester City FC arasındaki UEFA Şampiyonlar Ligi 16 ilk maçında artık Budapeşte'deki Puskás Aréna'da oynanacağını doğrulayabilir. Maçın tarihi (24 Şubat 2021) ve başlama saati (21:00 CET) aynı kalacak.

UEFA, yakın işbirliği ve destekleri için Borussia VfL 1900 Mönchengladbach ve Manchester City FC'ye, yardımları ve söz konusu maça ev sahipliği yapmayı kabul eden Macar Futbol Federasyonu'na teşekkür eder.

Avrupa Ligi mekan değişikliği

07/02/2021: Leipzig – Liverpool

UEFA, RB Leipzig ile Liverpool FC arasındaki UEFA Şampiyonlar Ligi 16. tur maçının artık Budapeşte'deki Puskás Aréna'da yapılacağını doğrulayabilir. Maçın tarihi (16 Şubat 2021) ve başlama saati (21:00 CET) aynı kalacak.

UEFA, söz konusu soruna çözüm bulmadaki yakın işbirliği ve yardımları için RB Leipzig ve Liverpool FC'ye, destekleri ve söz konusu maça ev sahipliği yapmayı kabul ettikleri için Macaristan Futbol Federasyonu'na teşekkür eder.

Başa dön tuşu